DDI sürümü 10,1

nicksiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
DİRTECX 11 AMA DDI SÜRÜMÜ 10,1 OLDUĞU İÇİN RYSE SON FO ROME BATTEFİLEDE GİREMİYORUM

O

Oğuzhan

Guest
Aynı içerikte 2 konu açmışsınız ve sorununuzu daha açık şekilde yazar mısınız?

E

expert

Guest
EKRAN KARTININ EN SON GÜNCEL SÜRÜMÜNÜ YÜKLEYİN

ekran kartı modeli nedir

KS

nicksiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:

ekran kartı modeli nedir

nvidia geforce 210 internette baktım çoğu yerde güncel linki bulamadım otomatik güncellemeyi gece açtım uyanana kadar bilgisiyar açık olmasına rağmen bulamadı yardımcı olursan sevinirim

Oğuzhan' Alıntı:
Aynı içerikte 2 konu açmışsınız  ve sorununuzu daha açık şekilde yazar mısınız?

aga ryse: son of rome oyununda dirtecX 11 istiyor benimkide 11 ama DDI sürümü 10.1 olduğu için oyun açılmıyor normalde onunda 11 olması lazım ama olmuyor

O

Oğuzhan

Guest
nicksiz' Alıntı:
system3276' Alıntı:

ekran kartı modeli nedir

nvidia geforce 210 internette baktım çoğu yerde güncel linki bulamadım otomatik güncellemeyi gece açtım uyanana kadar bilgisiyar açık olmasına rağmen bulamadı yardımcı olursan sevinirim

Oğuzhan' Alıntı:
Aynı içerikte 2 konu açmışsınız  ve sorununuzu daha açık şekilde yazar mısınız?

aga ryse: son of rome oyununda dirtecX 11 istiyor benimkide 11 ama DDI sürümü 10.1 olduğu için oyun açılmıyor normalde onunda 11 olması lazım ama olmuyor

Masaustunde boş bir alana sağ tıkla , Değistirilebilir grafikleri yapılandır.. Yuksek Performanslı GPU yu seç bunu bir dene

KS

nicksiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oğuzhan' Alıntı:
nicksiz' Alıntı:

Masaustunde boş bir alana sağ tıkla , Değistirilebilir grafikleri yapılandır.. Yuksek Performanslı GPU yu seç bunu bir dene

sağ tıkladığımda öyle bir seçenek gelmiyorum bilgisayarım windos 7

O

Oğuzhan

Guest
nicksiz' Alıntı:
Oğuzhan' Alıntı:

sağ tıkladığımda öyle bir seçenek gelmiyorum bilgisayarım windos 7

Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin güncelleme için Drive booster programını öneririm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri