Deep Cool Vs Cougar ?

emiliano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
arkadaşlar cougar mı yoksa deep cool mu hangisini almam lazım önceliğim sessizlik ve bobin sesi olmaması

arkadaşlar deep cool mu yoksa cougar mı hangisini almalıyım hangisi bobin sesi vs çıkarmaz ve daha sessiz çalışır kısaca hangisini önerirsiniz?

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
61
arkadaşlar cougar mı yoksa deep cool mu hangisini almam lazım önceliğim sessizlik ve bobin sesi olmaması

arkadaşlar deep cool mu yoksa cougar mı hangisini almalıyım hangisi bobin sesi vs çıkarmaz ve daha sessiz çalışır kısaca hangisini önerirsiniz?

Hocam deepcool ile karşılaştıramam bilmiyorum çünkü, ama couger'in sessiz çalıştığını biliyorum, direk bu modeli olmasa bile deneyimleme fırsatım olmuştu.

KS

emiliano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
anladım peki bu fiyatlara öneriniz varmı

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
61
tamamdır cougar alıyorum o halde peki bobin sesi gibi sorunlar yaşamam değil mi
Hocam yanılmıyorsam 600 w deneyimleme fırsatım olmuştu bu tür sorunla karşılaşmadım. Olurda dediğiniz gibi sorunla karşılaşırsanız yada farklı bir problemle zaten iade edersiniz.

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
61
hocam bunumu alsam acaba 200 lira daha ucuz hem hangisi daha sağlamdır
Evet bu seriyi demiştim,

arkadaşım bunu almıştı herhangi bir sorun yaşamadı. 600 ve 650 arasında kullanılan parça bakımından fark olacağını sanmıyorum. O yüzden tercih edilebilir. Ama dediğim gibi ben kullanmadım o yüzden net bişi demiyorum. Ama cougar kullanım memnun kalmıştım. Tamamen tercih senin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri