Deepcool Ls720 White Alınırmı

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
kasam beyaz olacak ama eğer kaliteliyse siyahta olur.
beyaz buldum şansına hem de nispeten uygun fiyatlı. id coolingte deepcool gibi kaliteli ürünler cıkartıp fiyatı piyasadaki firmalara göre daha uygun olan bir marka. 240mmlik sıvı soğutmasını deneyimledim hatta bu forumdan indirimle aldım tekrardan sağ olsunlar. baya fiyatına göre a kalitede bir üründü.

KS

sadece1eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
beyaz buldum şansına hem de nispeten uygun fiyatlı. id coolingte deepcool gibi kaliteli ürünler cıkartıp fiyatı piyasadaki firmalara göre daha uygun olan bir marka. 240mmlik sıvı soğutmasını deneyimledim hatta bu forumdan indirimle aldım tekrardan sağ olsunlar. baya fiyatına göre a kalitede bir üründü.
hocam çok sağ olun öneri için bu iki ürün arasında fark ne tam olarak peki deepcool kaliteli bir marka diyor bir arkadaşım.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
hocam çok sağ olun öneri için bu iki ürün arasında fark ne tam olarak peki deepcool kaliteli bir marka diyor bir arkadaşım.
evet deepcool cidden a klas diyebileceğim bir marka hatta bu modeller Türkiye pazarında ilk satışa çıktığında basbas bağırdım alınması için, eski konulardan bulabilirsin. deneyimlediğim icin id coolingin de ondan aşağı kalır yanı yok benim gözümde. ufak bi işim var o hallolsun tekrar başka ürünlere de göz gezdireceğim.

cukkaSG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
55
Deepcool'da ID Cooling'de oldukça kaliteli ve f/p olarak başarılı ürünler. İkisi de üzmez. ID Cooling 240mm kullanıyorum ve çok memnunum.

KS

sadece1eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
evet deepcool cidden a klas diyebileceğim bir marka hatta bu modeller Türkiye pazarında ilk satışa çıktığında basbas bağırdım alınması için, eski konulardan bulabilirsin. deneyimlediğim icin id coolingin de ondan aşağı kalır yanı yok benim gözümde. ufak bi işim var o hallolsun tekrar başka ürünlere de göz gezdireceğim.
tamamdır merakla bekliyorum.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
tamamdır merakla bekliyorum.
başka ürün ne yazk ki bulamadım fakat seçimin için detaylıca sana fikir vermeye çalışacağım. öncelikle ikisinin de fiyatı piyasaya göre gayet çok çok iyi.
epeyden karşılaştırmasına baktım sadece iki ürünü birbiriyle kıyasladığımda deepcool fanları daha çok soğutma üzerine yoğunlaşmışken id cooling bu noktada sessizliği ön plana almış. sayısal verilerde bu gözüküyor ancak bu deepcool sesli çalışıyor demek değildir . bunların dışında deepcool modeli piyasaya daha yeni çıktı bu yüzden çok daha iyi bir secim olabilir.

belki görmemişsindir diye paylaşıyorum. son zamanlarda açıkara en çok beğendiğim soğutucu budur. en kısa zamanda uygun şartlar olunca almayı planlıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri