Değişik Sorunlar

Melo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba, son 2 gündür PC'de Rockstar Games açılmıyor, bir sürü izin istiyor ama hiç açılmıyor, Ubisoft Connect internet bağlantısı hatası veriyor, internette bazı sitelere bağlanamıyorum, ağ sorunu giderme yapınca "Microsoft Windows. Networkdiagnostics.4.0" böyle bir hata alıyorum, neden böyle oluyordur acaba? Çözümü var mıdır? Bu sorunlar yüzünden format attım hala aynı sorunlar var maalesef.

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Merhaba,
Temiz kurulum (format) tamamlandı. İlk açılış yapıldı. Sistem en ham halinde: bu durumda internet bağlantısı nasıldı?

Kablolu mu kablosuz bağlantı mı kullanıyorsunuz?

Güvenlik duvarı içeren internet security yazılımları, VPN, bazı internet güçlendirici diye kendini tanıtan yazılımlar kullanıyor musunuz? DNS ayarlarınızı değiştirdiniz mi?

Microsoft destek sayfasındaki önerilere bir bakın diyorum:
Ağ bağlantısı sıfırlama ile ilgili komut satırları paylaşıyorlar:

Ayrıca Aygıt Yöneticisi - Ağ Bağdaştırıcılar
Güncellenmiş sürücü yazılımını otomatik olarak ara şeklinde güncellemeye çalışın.

Bir diğer faydalı olabilecek kaynak:

Son düzenleme:
KS

Melo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba,
Temiz kurulum (format) tamamlandı. İlk açılış yapıldı. Sistem en ham halinde: bu durumda internet bağlantısı nasıldı?

Kablolu mu kablosuz bağlantı mı kullanıyorsunuz?

Güvenlik duvarı içeren internet security yazılımları, VPN, bazı internet güçlendirici diye kendini tanıtan yazılımlar kullanıyor musunuz? DNS ayarlarınızı değiştirdiniz mi?

Microsoft destek sayfasındaki önerilere bir bakın diyorum:
Ağ bağlantısı sıfırlama ile ilgili komut satırları paylaşıyorlar:

Ayrıca Aygıt Yöneticisi - Ağ Bağdaştırıcılar
Güncellenmiş sürücü yazılımını otomatik olarak ara şeklinde güncellemeye çalışın.

Bir diğer faydalı olabilecek kaynak:

yaptım ama değişmedi maalesef

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri