Denetim Masasında Neden Çok Fazla Visual C++ Mevcut

atakany028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Denetim masasındaki bu yazılımların ne olduğunu bilen var mı ve bu yazılımların aynısı neden var?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26 KB · Görüntüleme: 15
Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Oyunları kurarken çalışması için ihtiyacı olan programları indiriyor. Eski oyunlar eski tarihli, yeni oyunlar ise yeni tarihli visual c++ kurduğu için bunlar birikiyor. Bilgisayarınızı yavaşlatmaz, merak etmeyin. Bazıları aynısı var demişsiniz, biri 64 bit biri 32 bit. Her oyun için farklı kısacası.

Tulpar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
20
Oyunları kurarken çalışması için ihtiyacı olan programları indiriyor. Eski oyunlar eski tarihli, yeni oyunlar ise yeni tarihli visual c++ kurduğu için bunlar birikiyor. Bilgisayarınızı yavaşlatmaz, merak etmeyin. Bazıları aynısı var demişsiniz, biri 64 bit biri 32 bit. Her oyun için farklı kısacası.
hocam evet oyunları kurarken bu programları indiriyor ancak sistemim yeni ve oyunları orjinal alınca bu programları hiç indirmedim. eski laptobumda korsan indirirken bunları indirmek zorunda kalıyordum acaba ikisinin arasındaki fark nedir

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Orijinal oyun aldığınızda da bunlar kuruluyor bir fark yok açıkçası. Aradaki tek fark crackleme muhabbeti zaten güvenilir olmayan kısım orada. Bilmediğiniz yazılımlar yüklüyor olabilir bilgisayarınıza.

Tulpar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
20
Orijinal oyun aldığınızda da bunlar kuruluyor bir fark yok açıkçası. Aradaki tek fark crackleme muhabbeti zaten güvenilir olmayan kısım orada. Bilmediğiniz yazılımlar yüklüyor olabilir bilgisayarınıza.
evet kontrol ettim varmış korsanda yüklenirken soruyor orjinalde sormuyormuş.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Art guzelce aciklamis bir cok program baska baska cesitlerini kullaniyor bir problem yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri