Dertliyim Hocam

Lover4Life

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Forumda (Dert Köşesi) Adında bir sekme mi açılmalı acaba ?
Çoğumuzun belki haberi bile yok ama dünyada harika işler çıkarılıyor be hocam (çoğrafya kader midir) bilmem ama
Günün birinde Distribütör olabilecek imkana sahip olabilsem ilk işim bunların tr dil seçeneğiyle güzel ülkeme getirmek olurdu...
şunların güzelliğine bakar mısınız...
gönül çok mu şey istiyor be hocam :(

Rakurai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Çoğumuzun belki haberi bile yok ama dünyada harika işler çıkarılıyor be hocam (çoğrafya kader midir) bilmem ama
Günün birinde Distribütör olabilecek imkana sahip olabilsem ilk işim bunların tr dil seçeneğiyle güzel ülkeme getirmek olurdu...
Bildimiz asus claymore 2 version gibi. Bende claymore 2 vardi ama geri sattim, pek memnun kalmadim.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
2 gün önce yaptığımız toplantıda bu klavyeye değinmiştik. Ülkemizde yok maalesef. Zaten gelse de alan 2 elin parmaklarını geçmez. Üzücü bir durum. Elimizden bir şey de gelmiyor. Doların düşmesi tek çözüm.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Mountain.gg ile 2 hafta önce iletişime geçmiştim. Everest Max'ı takip ediyorum uzun süredir. Dedim gönderin bana inceleme videosunu çekeceğim. Ne dediler biliyor musun? "Bu ürünün Türkiye'de satabileceğini düşünmüyoruz." insan üzülüyor ister istemez.

Klavye yerine makalu 67 mouse ve mousepad gönderdiler :S

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri