Soru Direksiyon Seti Rampage V900-S

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Direksiyon seti almayı düşünüyorum rampage v900s 3k . logitech g29 tabikide tartışılmasız ama 8k küsür ikinci elleri bile 5k dan fazla. rampage almayı düşünüyorum hissiyatı nasıl deneme sansım oldu güzel tatmin edici ama uzun kullanımda nasıl oluyor. kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini aktarırlarsa cok sevinirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,505
Direksiyon seti almayı düşünüyorum rampage v900s 3k . logitech g29 tabikide tartışılmasız ama 8k küsür ikinci elleri bile 5k dan fazla. rampage almayı düşünüyorum hissiyatı nasıl deneme sansım oldu güzel tatmin edici ama uzun kullanımda nasıl oluyor. kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini aktarırlarsa cok sevinirim
Bunun yerine hocam logifech dfgt al daha çok zevk alırsın rampage bir kere yani çok kaliteli bir malzemesi yok biraz daha biriktirip g29 almanı şiddetle öneririm

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
hocam ets2 gibi oyunlarda direksiyonu çevirirken direksiyonun dahi titrediği bi direksiyon seti kendisi çok başarısız ve gerçek direksiyon keyfini verme ihtimali sıfır içerisindeki bileşenler plastik hiç ağırlığı yok ve dönerken falan bu snopy nın yarım tur dönen direksiyonları gibi ben de direksiyon seti almak istiyorum 2. el g25 bi ihtimal g27 ya da dfgt bakmak daha mantıklı bu fiyatlara sıfır dahi olsa çok iyi bi set değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri