Diş Beyazlatma Tavsiyesi

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Merhabalar,

son zamanlarda dislerim cok sarardi bu konuda dis macunu, dis fırçası, tibbi müdahaleler vb. Öneri ariyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
dişçilerde temizliğini yapıyorlar ücret karşılığında

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Ortalama fiyatladirmalari ne durumda ve ne kadar sürede sararmaya basliyor
ortalama fiyatlarını inan bilmiyorum sararma durumu sen gene dişlerine bakmaya devam etmezsen gene sararacak o işlem sadece temizliyor sararmaya karşı bir koruma sağlamıyor sana sıfırdan bir başlangıç sunacak gibi düşünebilirsin

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam yaklaşık son bir aydır roc macun ve diş fırçası kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
ortalama fiyatlarını inan bilmiyorum sararma durumu sen gene dişlerine bakmaya devam etmezsen gene sararacak o işlem sadece temizliyor sararmaya karşı bir koruma sağlamıyor sana sıfırdan bir başlangıç sunacak gibi düşünebilirsin
Anladim hocam teşekkür ederim. Bi arastirayim yaptiririm olmadi. Çay azaltmam lazim :D

Yvuzselim5505

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar son zamanlarda dislerim cok sarardi bu konuda dis macunu, dis fırçası, tibbi müdahaleler vb. Öneri ariyorum.
Limon ve karbonatı karıştır dişlerine yedir. 5 dk bekledikten sonra ağzını bol su ile çalkala bunu bir kaç gün tekrar et etkisini göreceksin.

Ytasova

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Duydugum kadarıyla dış tasi temizlerken dis etlerine de zarar veriyor dis etlerini açıyor deniyo hic yaptirmadim
diş etlerinin dahi altına girdiği için temizlerken acı vermesi gayet normal. yılda bir defa temizletirim ben. temizletmeden önce diş fırçaladığımda diş etlerim çok kanardı. artık çok az oluyor. diş taşını temizletmeni kesinlikle öneririm.

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
diş etlerinin dahi altına girdiği için temizlerken acı vermesi gayet normal. yılda bir defa temizletirim ben. temizletmeden önce diş fırçaladığımda diş etlerim çok kanardı. artık çok az oluyor. diş taşını temizletmeni kesinlikle öneririm.
Tamamdir teşekkürler bunu da yaptirayim bari :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri