Discord ekran paylaşım ve ses

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Mac OS kullanıyorum discord da ekran paylaşırken sesi veremiyorum izinlerini güvenlik ve gizlilikten kontrol ettim fakat çözemedim discordun hazırlamış olduğu Guide da çok anlaşılır gelmedi nasıl çözebilirim ?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Diğer uygulamalardan veya normal discordda sesli görüşme yaparken herhangi bir problem oluyor mu? Bir yazı okudum Mac OS'un ekran paylaşımında ses vermeyi engellediğine dair. Saçma geldi fakat araştırmalara devam ediyorum.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
806
Windows tarafında tam ekran paylaşımı yapıldığında Discord içeriklerin sesini vermiyor. Sesi vermek için tam ekran paylaşımı yerine sadece sesin geldiği uygulama ekranını paylaşmamız gerekiyor. Mac'de de aynısı olabilir bir deneyin.

KS

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Windows tarafında tam ekran paylaşımı yapıldığında Discord içeriklerin sesini vermiyor. Sesi vermek için tam ekran paylaşımı yerine sadece sesin geldiği uygulama ekranını paylaşmamız gerekiyor. Mac'de de aynısı olabilir bir deneyin
Diğer uygulamalardan veya normal discordda sesli görüşme yaparken herhangi bir problem oluyor mu? Bir yazı okudum Mac OS'un ekran paylaşımında ses vermeyi engellediğine dair. Saçma geldi fakat araştırmalara devam ediyorum.
normalde sesli görüşmelerde bir problem yok örnek olarak tarayıcının ekranını veriyorum diye düşünebilirsiniz o an ordaki sesi paylaşamıyorum, kurulum yapmamı istiyor ama discord üzerinde buton kapalı yetki istiyor ve gizlilik güvenlik ayarlarından hepsi aktif alt bir görsel bıraktım orda daha anlaşılır gelebilir, engelleme meselesini bilmiyorum bir çok araştırma yaptım fakat tam anlaşılan bir kaynak bulamadım hepsi yarım yamalak

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2022-06-18 at 14.58.12.png
    Screen Shot 2022-06-18 at 14.58.12.png
    12.5 KB · Görüntüleme: 126

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
806
normalde sesli görüşmelerde bir problem yok örnek olarak tarayıcının ekranını veriyorum diye düşünebilirsiniz o an ordaki sesi paylaşamıyorum, kurulum yapmamı istiyor ama discord üzerinde buton kapalı yetki istiyor ve gizlilik güvenlik ayarlarından hepsi aktif alt bir görsel bıraktım orda daha anlaşılır gelebilir, engelleme meselesini bilmiyorum bir çok araştırma yaptım fakat tam anlaşılan bir kaynak bulamadım hepsi yarım yamalak
nde bu aracın manuel olarak eklenip kaldırabileceği anlatılıyor bir deneyin isterseniz umarım işinize yarar.
Bu adımı uygulayan rehber bir videoda buldum ona da .

Sonuç vermez ise . Geri yanıt süreleri konuya göre değişiklik göstermiyorsa hızlıdır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri