Discord Hesabım Devre Dışı Bırakıldı!

Can Akbaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
602
Merhaba Dostlar,

Dün discord hesabım devre dışı bırakıldı mailimi gelen bildirimler şu şekilde;

Hesabın, bireylere veya topluluklara karşı fiziksel veya cinsel şiddeti yücelten veya teşvik eden içerik paylaştı veya bu içeriklerin paylaşıldığı sunuculara dahil oldu.

bir de;

Görünüşe göre birisi Discord hesabına farklı bir konumdan giriş yapmayı denemiş. Eğer bunu sen yaptıysan aşağıdaki bağlantıyı takip edip hesabına bu konumdan giriş yapılmasını onayla. Bu işlemden haberin yoksa şifreni en kısa süre içinde değiştirmeni öneriyoruz. böyle bir mesaj geldi mailden United States den giriş yapmayı denemiş yaptığım tek şey j4j sunucularında j4j yapmaktı başka suçum yok ne yapabilirim nitrom falan vardı kart bilgilerim kayıtlıydı içinde ve hiç cinsel bişey falanda yapmadım neden hesabımı o şekilde devre dışı bırakmışlar onuda anlamadım.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Lisser

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Doğru okursan bir sorun kalmıyor zaten. İlla içerik paylasman gerekmiyor içerik paylaşılan sunuculara katilmissindir. Diğer konuya gelirsek ki hesabın muhtemelen bu sebepten kapandı kısa surede çok fazla kişiye dm atardan hesabın kapanır, j4j de böyle oluyor zaten 2022'deyiz j4j gibi sacmaliklardan kurtulmak lazım illa yapicam diyorsaniz da yan hesaptan yapin

KS

Can Akbaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
602
Doğru okursan bir sorun kalmıyor zaten. İlla içerik paylasman gerekmiyor içerik paylaşılan sunuculara katilmissindir. Diğer konuya gelirsek ki hesabın muhtemelen bu sebepten kapandı kısa surede çok fazla kişiye dm atardan hesabın kapanır, j4j de böyle oluyor zaten 2022'deyiz j4j gibi sacmaliklardan kurtulmak lazım illa yapicam diyorsaniz da yan hesaptan yapin
peki hesabım açılırmı geri bide hesabım çalınmış olabilirmi çoğu bilmediğim discord botuna hesabıma erişme yetkiside verdim

Lisser

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
peki hesabım açılırmı geri bide hesabım çalınmış olabilirmi çoğu bilmediğim discord botuna hesabıma erişme yetkiside verdim
Baya tanıdığım yemişti j4jden, hiçbiri açılmadı yine de şansını dene botlara gelirsek nelere erietigine bağlı bildiğim kadarıyla discord botunun hesap bilgilerine erişmesi yasak, sadece avatarin ismin gibi ufak bilgilere erişir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri