Disney + ile ilgili

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Arkadaşım bir site üzerinden ucuz bir fiyata Disney plus hesabı almak istiyor ben hesapların çalıntı olduğunu düşünüyorum fakat almak istediğini söyledi bana göre almamalı sizce alırsa ne gibi sorunlar olabilir şimdiden teşekkürler

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşım bir site üzerinden ucuz bir fiyata Disney plus almak istiyor ben hesapların çalıntı olduğunu düşünüyorum fakat almak istediğini söyledi bana göre almamalı sizce alırsa ne gibi sorunlar olabilir şimdiden teşekkürler
Hocam kimse ucuza veya Free bir şey vermez çalıntı olması yüksek ihtimal.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam bir hesabı çok fazla kişiye satıyorlar, dediğiniz gibi çalıntı fakat alırsa ne gibi sorunlar olabilir sizce
Fiyata ve diğer kullananların fikrine göre hareket edilebilir hocam. Dijital lisanları da uygun ve güvenilir olduğu için alıyoruz. En büyük kriter site ne kadar sağlam kart bilgisi verilecek neticede. Çalıntı hesap olma ihtimali de yüksek tabi.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Fiyata ve diğer kullananların fikrine göre hareket edilebilir hocam. Dijital lisanları da uygun ve güvenilir olduğu için alıyoruz. En büyük kriter site ne kadar sağlam kart bilgisi verilecek neticede. Çalıntı hesap olma ihtimali de yüksek tabi.
Hocam site güvenli sadece hesap değil item vb. şeylerde satılıyor belki biliyorsunuzdur birkaç kere item alışverişim olmuştu fakat hesap işleri sıkıntılı bence yabancı kişilerin hesapları çalıp satıyorlar diye biliyorum ben

Son düzenleme:
KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hesap sahibi şifresini değiştirirse hesap kapanır arkadaşın parası boşa gider.
Başka bir arkadaşının aldığını ve sorun olmadığı söyledi fakat bana pek inandırıcı gelmiyor kim neden 5 tl ye Disney plus versinki

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam site güvenli sadece hesap değil item vb. şeylerde satılıyor belki biliyorsunuzdur birkaç kere alışverişim olmuştu yabancı kişilerin hesapları çalıp satıyorlar diye biliyorum ben
Daha önce ücretsiz olarak arkadaşım bir hesap atmıştı, yabancı birine kayıtlıydı sorun olmadan tarihi bitene kadar kullandım ama böyle bir şey için teşvik edemem hocam, sistemleri ne şekilde bilmiyorum lakin en fazla hesap elden gider gözüyle bakıyorum.(site sorunlu değilse)

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Daha önce ücretsiz olarak arkadaşım bir hesap atmıştı, yabancı birine kayıtlıydı sorun olmadan tarihi bitene kadar kullandım ama böyle bir şey için teşvik edemem hocam, sistemleri ne şekilde bilmiyorum lakin en fazla hesap elden gider gözüyle bakıyorum.(site sorunlu değilse)
Hesap gitse sorun olmazmış başka bir sorun yaşanabilirmi ?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hesap gitse sorun olmazmış başka bir sorun yaşanabilirmi ?
Aklıma gelen birşey yok hocam ama dediğim gibi ben bu konuyu tavsiye etmiyorum, tercih arkadaşınızın ve ortada 5 lira gibi bir ücret var nolur nolmaz kart detaylarına bakmayı ihmal etmesin.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Hocam site güvenli sadece hesap değil item vb. şeylerde satılıyor belki biliyorsunuzdur birkaç kere alışverişim olmuştu yabancı kişilerin hesapları çalıp satıyorlar diye biliyorum ben
Zaten günlük 1 TL'ye geliyor. 4 kişi kullanabiliyorsunuz.
Kendinize bir hesap satın alın, ortaklaşa ödeyin.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Hocam bir hesabı çok fazla kişiye satıyorlar, dediğiniz gibi çalıntı fakat alırsa ne gibi sorunlar olabilir sizce
1 Hesap belli bir süre sonra patlaması muhtemel.
2 İzleme geçmişinizi, izleme listenizi, izlemeye devam et listenizdeki içerikler sağlam kalmaz.
3 Sabit kullanmak istediğiniz profil, sabit kalmaz. Diğer kullanıcılar profilinizi silebilir, şifresini değişebilir

Hesabı birbirini tanımayan çok farklı kişiler kullanacağı için bu 2 ve 3. durumu çok sık yaşarsanız ve bu da bıktırır. Özellikle 2. durumu yaşayacağınıza internette herhangi bir sayfadan izleyin daha iyi.

Orijinal platformu kullanmak istiyorsan eğer: Disney+ 'da 6 farklı profil açma imkanı var bu da maks 6 kişiye kadar hesap paylaşımı sorunsuz yaparsınız anlamını taşır. Arkadaş/Aile çevrenizden anlaşıp hepiniz tek hesap ve kendi adınıza oluşturulmuş profilleri kullanın bu hem daha ucuz olacaktır hem de daha sağlıklı olacaktır.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hocam hesabı almış banada attı kendisi kullanacakmış ben kullanmayı pek düşünmüyorum

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Ve bu hesaplar genellikle çalıntı olmak yerine fazla profil olduğu için satıcılar kendileri alıp birden fazla kişiye satıp parasını hayli hayli çıkarıyordur buna emin olabilirsiniz.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hesaba girmiş ve hesap çalıntı :D 4 tane profil var ve yüzlerce kişiye satmışlar sürekli profil açılıp siliniyor falan almak isteyenler varsa hiç almasınlar

Son düzenleme:

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Zaten aylık 35 TL ve 1 hesapta 4 profil yaratabiliyorsunuz.
4 kişi kullansanız, aylık olarak kişi başı 8,75 TL yapıyor.
Bu tür şeyler ile uğraşmanıza gerek yok.
Ortak bir sanal kart ayarlayın. İçine kişi başı 50 TL koyun.
5-6 ay boyunca otomatik olarak ödesin. 6 ayda 1 bunu tekrarlarsınız.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Onların baya bi hesabı çalıntı ya neden dersen bende not defterine kaydettiğim bi ara bi siteden buldumdu baya hesap var içinde türk hesabıda var aynı şekilde herkez giriyor profil v.s açıyor ben sorun yaşamadım pek arkadaşımla girip izleyip çıkıyorduk sadece.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
İsterseniz listedeki hesapları pm den verebilirim 2023 yılında bitenler az ama yinede çıkıyor ufakta olsa.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri