Displayport Signal Yok Uyarısı

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Merhaba arkadaşlar benim TUF Gaming VG249Q1A model bir monitörüm var lakin ekran gelmiyor ve DisplayPort signal yok uyarısı veriyor dün akşam çalışıyordu. Kabloları takıp çıkardım ama sorun devam ediyor ilk aldığımda da bir kaç kez böyle bir sorun yaşamıştım ama kablo ile oynayınca düzelmişti yeni kablo almayı düşünüyorum sizin başka bir öneriniz var mı? Bide monitör açılmadığı için Windows'a erişemiyorum bilgisayara zarar vermeden nasıl kapatabilirim.

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
PSU iyi isterseniz yapın.Başka seçenek yok gibi gözüküyor.
Kapattım anakarttan 2 ışık geldiğini farkkettim hocam birisinin süs için koyuduğunu biliyorum ama diyerini bilmiyorum. Hiç dikkati mi çekmemişti aylardır.

Kapattım anakarttan 2 ışık geldiğini farkkettim hocam birisinin süs için koyuduğunu biliyorum ama diyerini bilmiyorum. Hiç dikkati mi çekmemişti aylardır.
B450M-K II anakart

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba arkadaşlar benim TUF Gaming VG249Q1A model bir monitörüm var lakin ekran gelmiyor ve DisplayPort signal yok uyarısı veriyor dün akşam çalışıyordu. Kabloları takıp çıkardım ama sorun devam ediyor ilk aldığımda da bir kaç kez böyle bir sorun yaşamıştım ama kablo ile oynayınca düzelmişti yeni kablo almayı düşünüyorum sizin başka bir öneriniz var mı? Bide monitör açılmadığı için Windows'a erişemiyorum bilgisayara zarar vermeden nasıl kapatabilirim.
Hocam bende ilkte boyle sorun yasadim. Gelen Dp kablosu direk arizaliydi goruntu veriyor vermiyor kafasina gore sinir etmisti monitör mu bozuk kablo mu cozemedim direk hem Dp hem hdmi kablosu aldim onlarla kullanmaya devam ediyorum. Baska yerlerde de denk gelmistim icinden cikan kablolar bazi kullanicilarda sorun cikartiyor diye

KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
O zaman en iyisi yeni kablo almak hocam kablo için öneriniz var mı ?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
KS

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar