Diz Üstü mü Masa Üstümü

Müslüm Başer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bilgisayar almayı düşünüyoruz. Daha önce hep diz üstü pc kullandık. Bir süre sonra diz üstü bilgisayar hemen sorun açıyor. Ekran gitmeye başlıyor en basitinden. Masa üstü bilgisayar ile diz üstü bilgisayarın artı eksi yönlerini öğrenebilir miyim. Bilgisayardan beklentim blog yazıyorum. Bazı şop programlarını kaldırmalı pes tarzı oyunlara bakıyorum. Yani ortaya karışık bilgisayar olacak hem günlük kullanım hem sektörel iş hemde ev bilgisayarı. önerileriniz bekliyorum.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Masaüstü bilgisayarlar bir kere daha uzun ömürlüdür hocam.Parça değişikliği kolaydır.Batarya şarj derdi yoktur ve performans dizüstüne göre daha iyidir.(ALDIĞIN ÖZELLİKLERE GÖRE)

KS

Müslüm Başer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Müslüm Başer' Alıntı:
Hocam bilgisayar almayı düşünüyoruz. Daha önce hep diz üstü pc kullandık. Bir süre sonra diz üstü bilgisayar hemen sorun açıyor. Ekran gitmeye başlıyor en basitinden. Masa üstü bilgisayar ile diz üstü bilgisayarın artı eksi yönlerini öğrenebilir miyim. Bilgisayardan beklentim tasarım yapıyorum. Bazı şop programlarını kaldırmalı pes tarzı oyunlara bakıyorum. Yani ortaya karışık bilgisayar olacak hem günlük kullanım hem sektörel iş hemde ev bilgisayarı. önerileriniz bekliyorum.

Teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri