Dolby Digital Simgesi

O

Oğuzhan

Guest
Merhaba arkadaşlar bu konuda ses kalitesi nasıl artırabilir sorunun cevabını verdim
(Maalesef her pc de geçerli değil)

Masaüstü bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarlarınız da kenarında köşesinde "Dolby Digital Plus" veya "Dolby Digital" ibaresi varsa 

bknz:
7vAGNm.png

Hemen arama motorundan size uygun olan sürümünü indirip gerçek ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Not:Bazı pc markalarında satın aldığınızda yüklü olarak geliyor örneğin;Lenovo ürünleri

KS
E

expert

Guest
RE: Dolby Digital İbaresi

Biz de yok ses kartı var 5.1 creative enyv24

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Lenovo İdeapad kullanıyoruz ofiste, Dolby Athmos ses düzenleyicisi otomatik yüklü gelmişti bizede, laptopta çok fazla bir fark göremedim ama masaüstünde epey bir netleşiyor.

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Ben 2-3 bilgisayara windows 10 kurdum ve ses artışı oldu gözlemlenecek şekilde (dolby yok)

KS
O

Oğuzhan

Guest
tglclk' Alıntı:
Ben 2-3 bilgisayara windows 10 kurdum ve ses artışı oldu gözlemlenecek şekilde (dolby yok)

İlginç ben kaç kez windows sürümü değiştim öyle olmadı hiç

system3276' Alıntı:
Biz de yok ses kartı var 5.1 creative enyv24

Ses kartı üstüne bide bu olunca daha da uçar :D

OceanLaB' Alıntı:
Lenovo İdeapad kullanıyoruz ofiste, Dolby Athmos ses düzenleyicisi otomatik yüklü gelmişti bizede, laptopta çok fazla bir fark göremedim ama masaüstünde epey bir netleşiyor.

Benim Hp dizüstünde de yüklü geldi açıp kapatınca fark belli oluyor ama değişir tabi pc ye göre

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri