DSR Hakkında Sorular

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Merhaba Bugün Denk Geldim 1920x1080 Olan Monitörü 2K 4K Kullanabilyormuşuz Nvidia DSR Sayesinde Bunun Açık Olması Dezavantaj Sağlar mı Yani Bahsettiğim Şey Örneğin Bilgisayarımı Normal 1920x1080 de Kullanıyorum DSR Açık Fakat Çözünürlüğü Arttırmadım Hikayeli Bir Oyuna Girmek İstediğimde Alıyorum 4K ya Çıktığımda 1920x1080 e Alıyorum Veya Bir Film İzlerken Alıp Sonrasında Geri Normal Çözünürlüğe Sorun Olur mu Birde Çözünürlüğü Arttırdığımda Hafif Sisli Bir Görüntü Oluşması Normal mi Son Olarak 2K Veya 4K ya Aldığımda Max 120 Hz Kullanabiliyorum Bu da Normal Midir?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Zararı yok, Nvidia kendi sağladığı özellik zaten. Yapay olarak ayrıntılı görüntü veriyor, açıp kapatmak ya da geçişler sorun yaratmaz. Sisli olmaması lazım, ancak suni olduğu için her zaman çok iyi sonuç veremeyebilir. Hız konusunda ise yorum yapmak için sistem ve ekran kartınızı paylaşırsanız daha isabetli tahmin yapılabilir.

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Zararı yok, Nvidia kendi sağladığı özellik zaten. Yapay olarak ayrıntılı görüntü veriyor, açıp kapatmak ya da geçişler sorun yaratmaz. Sisli olmaması lazım, ancak suni olduğu için her zaman çok iyi sonuç veremeyebilir. Hız konusunda ise yorum yapmak için sistem ve ekran kartınızı paylaşırsanız daha isabetli tahmin yapılabilir.
Ayrıca Monitör MSI G242 Teşekkürler Cevabınız İçin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri