Dual 4060 White Isınıyor

medyamaymunu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
herkese iyi gunler yılbaşında asus dual 4060 oc white almıstım son gunler clash royale oynarken bile 60 derece gorup fan acıyor servısete termal pad degıstırtmek ıse yararmı bırde kalınlıklarını bılen varsa yazsın lutfen

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
473
yaz ayı geldi oturduğun yere göre sıcaklıklar haliyle artacaktır kasa fan ayarlarını yükseltebilirsin. Hava akışını kontrol edebilirsin. clash royalde 60a fırlamasının nedeni çok fazla fps almandır 800-900 gibi fps değerini clash royal için 60a sabitlersen 47 derece gibi derecelerde çalışacaktır. Fps sabitlemek için sağ tık nvidia denetim masası oradan uygulamayı bulup en aşagıda maksimum kare hızı limitinden 60 yapabilirsin.

Diğer oyunlar(AA AAA) için 60 normal

KS

medyamaymunu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
yaz ayı geldi oturduğun yere göre sıcaklıklar haliyle artacaktır kasa fan ayarlarını yükseltebilirsin. Hava akışını kontrol edebilirsin. clash royalde 60a fırlamasının nedeni çok fazla fps almandır 800-900 gibi fps değerini clash royal için 60a sabitlersen 47 derece gibi derecelerde çalışacaktır. Fps sabitlemek için sağ tık nvidia denetim masası oradan uygulamayı bulup en aşagıda maksimum kare hızı limitinden 60 yapabilirsin.

Diğer oyunlar(AA AAA) için 60 normal
tesekkur ederım anakart ustundekı m2 bolgelerı ıcın kac mm kalınlıkta termal pad onerırsınız ?

Eray_tr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam bizim evde klima var evden eve değişiyor ama benim ekran kartım o kadarda ısınmıyor sıcak havalarda klimayı çalıştırmama rağmen ama bu ekran kartına bu sıcaklıklar normal

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri