Dualsense destekli olmayan oyunlarda titreşim var mı ?

JohnTheFatOne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba dostlar, yakında dualsense almayı düşünüyorum şu an için pc'de kullanacağım. Fakat aklıma bir şey takıldı size danışmak istedim. Bazı oyunlar dualsense kontrolcüsünün adaptive trigger ve haptic feedback özelliğini destekliyor. Örnek olarak death stranding director's cut mesela bu oyunda titreşimleri vs kullanabilirim. Şimdi asıl soruma geleyim :D dualsense desteklemeyen oyunlarda normal bir xbox kontrolcüsü gibi titreşim özelliği oluyor mu yoksa hiç mi titremiyor ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Merhaba dostlar, yakında dualsense almayı düşünüyorum şu an için pc'de kullanacağım. Fakat aklıma bir şey takıldı size danışmak istedim. Bazı oyunlar dualsense kontrolcüsünün adaptive trigger ve haptic feedback özelliğini destekliyor. Örnek olarak death stranding director's cut mesela bu oyunda titreşimleri vs kullanabilirim. Şimdi asıl soruma geleyim :D dualsense desteklemeyen oyunlarda normal bir xbox kontrolcüsü gibi titreşim özelliği oluyor mu yoksa hiç mi titremiyor ?
Normal titreşim oluyor. Forza ile deneyimlemiştim. Yola giren taraf titriyor gibi. Ama gaz pedalı kendi ayarı gibi kademeli sert çalışıyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Teşekkür ederim hocam. Alıyorum o zaman :)
Rica ederim, hayırlı olsun şimdiden. Kol alırken yeni versiyon olmasına dikkat edin. Eskilerde hep tuş sorunu olup garantiye giden çok olmuştu. R ve L tuşları sertlik güzel oluyor ama daha fazla sorun çıkarmıştı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri