Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #6 - Osman Baytekin

OsmnBytkn15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar, yakın zamanda bir düşük sistem gereksinimli oyunlarla alakalı Osman Baytekin adlı kanalımda video hazırlamıştım. Bu seriye devam ettim de düşük sistem gereksinimli oyunlar #7 videosuna kadar geldim. Bu videoda da 10 adet düşük donanımlı bilgisayarınıza ilaç gibi gelecek oyunları derledim. Umarım beğenirsiniz...

Methefor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #6 - Osman Baytekin

Malum ekonominin kötü olduğu şu sıralarda düşük sistem ülkemizde bir hayli arttı bu yüzden bir çok kişiye çok yararlı olacaktır. Ellerinize sağlık.
Konu Sosyal Platformlar Youtube'a atılabilir.

Aras_1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Sistem gereksinimlerini açıklarken ekrana sistem gereksinimleri ile ilgili görsel gelirse daha iyi olur fiyat söylerken de aynısı olursa güzel olur

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67

Bir sonraki video için Bioshock üçlemesini,Ori and the blind forest'ı,Gris'i,Undertale'i , Deltarune'u ekleyebilirsin. Hepsi olumlu eleştiriler almış oyunlar :)

KS

OsmnBytkn15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar #6 - Osman Baytekin

Batua69' Alıntı:
Bir sonraki video için Bioshock üçlemesini,Ori and the blind forest'ı,Gris'i,Undertale'i , Deltarune'u ekleyebilirsin. Hepsi olumlu eleştiriler almış oyunlar :)

Teşekkürler önerin için, dikkate aldım

Aras_1' Alıntı:
Sistem gereksinimlerini açıklarken ekrana sistem gereksinimleri ile ilgili görsel gelirse daha iyi olur fiyat söylerken de aynısı olursa güzel olur

Bir sonraki videoda dediğinizi uygulayacağım

Methefor' Alıntı:
Malum ekonominin kötü olduğu şu sıralarda düşük sistem ülkemizde bir hayli arttı bu yüzden bir çok kişiye çok yararlı olacaktır. Ellerinize sağlık.
Konu Sosyal Platformlar Youtube'a atılabilir.

Çok teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri