E fatura sahte oldugunu nasil anlarim

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
Amazon e arşiv fatura
Gerçekligini nasil anlarim
2. El ürun alacagim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Amazon e arşiv fatura
Gerçekligini nasil anlarim
2. El ürun alacagim
Yanınızda hesabından açıp indirebilir. 1dakika kadar süren bir işlem. Muhasebe sistemlerinde var gibi hatırlıyorum ama emin değilim. Tanıdığınız muhasebeci varsa ona danışabilirsiniz.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Amazon siparis bolumunu mu diyorsunhz hocam
Evet. Amazon siparişlere girip tıkladığında fatura kısmı çıkıyor pdf olarak indirebilirsiniz. Zaten siparişlerde de görünür. Ayrıca aldığı ürün dijital aktivasyonu varsa, sistem üstünde seri numarasıyla kontrol edip bakabilirsiniz.
Aldığınız ürünle faturayı mutlaka kıyaslayın. Seri numarası farklı ürün koyup kandırmaya çalışanda oluyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
hocam diyelim ürün iade edildi fatura yine geçerli kalırmı sistemde yoksa hatamı verir
Siparişlerde iade görünüyor, şimdi kendi hesabımdan kontrol ettim. Faturayı önceden indirip siparişi iptal etmiş olsa bile fatura pdf olduğu için onda değişim olmaz. Site üstünden indirmesini isteyin. Telefonda masaüstü sitesini iste seçeneğini seçerseniz chrome da fatura indirme kısmı görünüyor.
Ayrıca dediğim gibi seri numarasını mutlaka kontrol edin.

KS

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
Faturayı önceden indirip siparişi iptal etmiş olsa bile fatura pdf olduğu için onda değişim olmaz
https://ebelge.gib.gov.tr/earsivsorgula.html burada hala güncel gözukuyormu yani
Site üstünden indirmesini isteyin. Telefonda masaüstü sitesini iste seçeneğini seçerseniz chrome da fatura indirme kısmı görünüyor.
ekran fotosı ıstedım
Ayrıca dediğim gibi seri numarasını mutlaka kontrol edin.
hocam param güvende ile alıcam gelınce kontrol ederim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
https://ebelge.gib.gov.tr/earsivsorgula.html burada hala güncel gözukuyormu yani

ekran fotosı ıstedım

hocam param güvende ile alıcam gelınce kontrol ederim
ebelge kullanmadım hiç sistem ne kadar sürede güncel kalıyor bilmiyorum.
Param güvenceyleyse siz daha güvendesiniz. Faturayı inceleyip, servisle görüşme imkanınız var. Üstelik para hemen karşı tarafın hesabına geçmiyor.
Ekran fotosu belge olarak sizde dursun ama 2 dakikada ps ile yapılabilir. Sonuçta yarın bir sorun yaşarsanız suç başvurusunda bulunmak için elinizde belge olur.

KS

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
ebelge kullanmadım hiç sistem ne kadar sürede güncel kalıyor bilmiyorum.
Param güvenceyleyse siz daha güvendesiniz. Faturayı inceleyip, servisle görüşme imkanınız var. Üstelik para hemen karşı tarafın hesabına geçmiyor.
Ekran fotosu belge olarak sizde dursun ama 2 dakikada ps ile yapılabilir. Sonuçta yarın bir sorun yaşarsanız suç başvurusunda bulunmak için elinizde belge olur.
tamamdır hocam teşekkur ederım sistemde fatura gözukuyor ama iadeler de gözukuyormuş ondan şüphelendım
servisle görüşme imkanınız var.
amazon ürünü sorun olunca yüksek ihtmal faturadaki kişiyi muhattap alırlar beni değil
duruyor pdf attı teşekkur ederım yardımlarınız için

yardımcı olan herkese teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri