Yardım Ebeveynlerime Laptop Seçimi Nasıl Yapılır Anlatamıyorum

Hamza111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ebeveynlerime laptop nasıl seçilir anlatamıyorum .

Bilgiseyar bileşenleri hakkında bilgi sahibi olmamalarına rağmen bana karşı çıkıyorlar

Bu konuyu onlara nasıl analatabilirim?

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
422
Kaçıncı sınıf?

Ne amaçla laptop alacak ebeveynlerin?
Ders amacı ile alacaksa 3060'lı laptop almamaları normal.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518

Bilgiseyar bileşenleri hakkında bilgi sahibi olmamalarına rağmen bana karşı çıkıyorlar

Merhaba maddi durumunuza göre gidiyor olabilirler mi acaba siz farkında değilseniz. Mesela sizin öneriniz maddi durumu aşıyor da, onların önerdiği maddi durumunuz dahilinde mi ? Bazen bunları fark edemiyoruz ondan dolayı soruyorum. Ben mesela bilgili olduğumu düşünüyorum ve oğlum olsa, maddi durumum iyi olsa oyun ya da program, yazılım veya render, için farklı bir bilgisayara ihtiyacı olduğunu anlarım, ona göre satın alımını yaparım.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

ne acıdan karşı cıkıyorlar. ders için alacaklarsa sende oyun oynatacak laptop gösteriyorsan min15k falan karşı cıkmaları doğal olur

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506

Öncelikle bütçelerini sormalısın sonra bütçe içerisinde sana en uygun (fiyatı en yüksek değil senin istediğin özelliklere en uygun) özellikli sistemi göstermen lazım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri