Ehliyet Kaptırma

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba, arkadaşlar ben geçen cumartesi günü '' Ehliyeti Kaptırdım '' Aşırı hızdan dolayı İstanbul/Kartal tarafında '2.600 TL ' ceza kesildi, artı olarak ehliyet gitti. Bana bir mesaj geldi Trafik Şubesinden kalıcı olarak ehliyete el koyulmuş tekrardan sınava girmem gerektiğini beyan ettiler..

Haberiniz olsun bu benim ilk vukuat değil daha önce'de kaptırdım ehliyeti 6 aylık sonra geri aldım.​

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Sınav sorulardan bahsediyorum Nasıl? sorular tam olarak kolay mi? zor mu? eskiden kolaydı sorular sistemde değişiklik var mi?
Kolay ben 2 sene oldu tahmini ilk girişimde 90 küsür aldım el kitabına 8-10 sayfaya felan baktım o da zevkli olduğu için. Sınavda da kameralı bir dokunmatik monitör karşısındasınız yüzünüzü zaten ilk oturduğunuzda tanımlıyor sağa sola bakarsanız direk algılıyor.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Kolay ben 2 sene oldu tahmini ilk girişimde 90 küsür aldım el kitabına 8-10 sayfaya felan baktım o da zevkli olduğu için. Sınavda da kameralı bir dokunmatik monitör karşısındasınız yüzünüzü zaten ilk oturduğunuzda tanımlıyor sağa sola bakarsanız direk algılıyor.
Sağ sola bakmaya kalaksam sınav iptal mi? oluyor.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Sağ sola bakmaya kalaksam sınav iptal mi? oluyor.
evet hatta yasak bile alabilirsiniz zaten denetmenler hemen arkanızda oluyor fırsat vermezler yani ama sorular kolay bir kitapçık alın günde 5-10 dakika ayırsanız geçeresiniz

Merhaba, arkadaşlar ben geçen cumartesi günü '' Ehliyeti Kaptırdım '' Aşırı hızdan dolayı İstanbul/Kartal tarafında '2.600 TL ' ceza kesildi, artı olarak ehliyet gitti. Bana bir mesaj geldi Trafik Şubesinden kalıcı olarak ehliyete el koyulmuş tekrardan sınava girmem gerektiğini beyan ettiler..

Haberiniz olsun bu benim ilk vukuat değil daha önce'de kaptırdım ehliyeti 6 aylık sonra geri aldım.​
anlamadığım nasıl 2600 kesildi %50den fazla aşırı hız cezası 1823TL zaten birde 100 ceza puanını doldurdunuz mu da aldılar ehliyeti yoksa 5 defa aşırı hızdan yakalandınız mı?

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
evet hatta yasak bile alabilirsiniz zaten denetmenler hemen arkanızda oluyor fırsat vermezler yani ama sorular kolay bir kitapçık alın günde 5-10 dakika ayırsanız geçeresiniz

anlamadığım nasıl 2600 kesildi %50den fazla aşırı hız cezası 1823TL zaten birde 100 ceza puanını doldurdunuz mu da aldılar ehliyeti yoksa 5 defa aşırı hızdan yakalandınız mı?
100 Puan ben çoktan aştım Kardeşim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bu sene alan çoğu arkadaşım çıkmış sorulara baktılar sınav oncesi o kadar, 80 90 arası aldılar

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Dikkatli sürün lütfen kendi canınızdan ziyade başkasının canını tehlikeye atabilirsiniz.
Uyarın için minnettarım, Kardeşim cezayı genelde hızdan yedim hep hız yaparım ama bi okadar'da dikkatli biriyim ama dediğin gibi insaniz sonuçda bir panik halinde allah korusun başka birine zarar verebilirim de.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri