Ekipmanlarim nasil ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
Ekipmanlarımı steel series olarak aldım şuan ekimde var sizce nasıl tek marka olması iyi dimi yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Ekipmanlarımı steel series olarak aldım şuan ekimde var sizce nasıl tek marka olması iyi dimi yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

tek marka alarak iyi etmissiniz ama artic1 biraz kötü kaçmış olabilir

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

mouse zaten vaz geçilmemiz rival 3 :)

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305

Tek olunca daha güzel ya da yazılım varsa çakışma ihtimali azalıyor. Farklı marka kullanımı çoğu kişi mecburiyettende olsa yapıyor pek sorun çıkarmıyor.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

çok iyi bende arctis5 var şimdi tkl klavye de alacağım ses performansı çok iyi üstelik şimdi Steelseries GG yazılımında Sonar teknolojisi var MÜKEMMEL bir şey aylardır kullanıyorum defasa fark yarattı oyun için ayrı ayrı hazır profiller var mikrofon için aşırı net ve gürültü önleyici var sonar chat ile de müzik ya da dc konuşmaları çok çok iyi ve net oluyor Steelseries GG Sonar için illa arctis kulaklığa ihtiyaç yok tüm kulaklılarla oluyor fakat arctislere daha iyi daha uyumlu çalışıyor.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
Kulaklık olarak bunu önermişlerdi ve birkaç inceleme izledim her nekadar 7.1 olmasada oyundaki performansı iyi diye duymuştum o yüzden aldım yoksa başka bir modeli varsa 1k yi gecmiyecek iade yapıp onuda alabilirim

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,948
Kulaklık olarak bunu önermişlerdi ve birkaç inceleme izledim her nekadar 7.1 olmasada oyundaki performansı iyi diye duymuştum o yüzden aldım yoksa başka bir modeli varsa 1k yi gecmiyecek iade yapıp onuda alabilirim
Steelseries olmak zorunda değilse Sharkoon SGH50 bunu alın geçin derim.
Ancak not olarak düşeyim bu ürünün ses kalitesi çok yüksektir. 55omh bir kulaklıktır ki piyasada 32ohm ürünler var. Bu değeri karşılayabilmek için anakartınızdaki ses yongasının minimum ALC1200 olması gerek. Daha alt bir ses kartınız varsa bu kulaklığı besleyemezsiniz. Ses kartınız nedir kontrol edin duruma göre alternatif öneri yapmam gerekirse yaparım.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
Steelseries olmak zorunda değilse Sharkoon SGH50 bunu alın geçin derim.
Ancak not olarak düşeyim bu ürünün ses kalitesi çok yüksektir. 55omh bir kulaklıktır ki piyasada 32ohm ürünler var. Bu değeri karşılayabilmek için anakartınızdaki ses yongasının minimum ALC1200 olması gerek. Daha alt bir ses kartınız varsa bu kulaklığı besleyemezsiniz. Ses kartınız nedir kontrol edin duruma göre alternatif öneri yapmam gerekirse yaparım.
Ses kartı bilmiyorum ama istersen sistemi atayım sen bak

M2 ssd 1 tb olarak ve anakart +500 fark ile 500 bilmem kacli birşey

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri