Ekran Kartı Devreye Girmiyorr!!!

Samet Akdere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Ne Yaptıysam 2.Ekran kartım olan AMD M320'yi devreye sokamadım ya herşeyi denedim bios güncel olmasına rağmen değiştiremiyorum ekran kartını biosdan secemiyorum yani ACİLLL yardım edermisiniz  :s :huh: :mad:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,106
Aygıt yöneticisine giriş yaparak etkinleştir demeyi denediniz mi ? Bu gibi durumlarda driver sorunu ile karşılaşılabiliyor. Sürücü güncel olmayabilir son sürücüyü indirip denemeni tavsiye ederim.

Aygıt yöneticisine giriş yapmak için de Başlat ❱ Arama kısmına "Aygıt Yöneticisi" yazmanız yeterli. Karşınıza çıkan ekranda "Görüntü Bağdaştırıcıları" sekmesine tıklayın orada iki ekran kartı göreceksiniz. AMD M320'ye gelin ve sağ tıklayıp "etkinleştir" deyin. Sonra bilgisayarınıza reset atmanız gereklidir.

KS

Samet Akdere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
usta etkin şuan m320 driverı sıldım basladan yükledim olmadı format attım durum yinede aynı ya laptop daha 0 ya cip arızalanmıs olamaz bence :( :(

KS

Samet Akdere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
usta grafik kartını kullan diye bir şecenek yok sağ tıkladıgım zaman oyunlarda devreye girmiyor zaten kullanıdıgım bi SQL SERVER VAR BİDE ADOBE VAR ONLARDA SIKINTI YOK HANİ 1. EKRAN KARTI YETİYOR AMA OYUNLARDA ÖRNEGİN PES 2016DA 1GB LIK R5 GRAPİCH KARTINI GÖRÜYOR

KS

Samet Akdere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
usta maalesef ya yazmıyor normal bişey degil degil demi bu eski bilgisayarımda nvidia vardı onda yazıyordu amd de farklıdır diye düşündüm ben cünkü ilk amd ekran kartlı bilgisayarım  :huh:

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Amd programını açıp kullanmış biri değilim ama nvidia denetim masasında 3d ayarları ve physic ayarlarından asıl kartını seçip ayrıca da istediğin oyun ve programı listeye ekleyebiliyorsun. Aynı şey orada da olabilir.

KS

Samet Akdere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bi benzer ayar buldum dedigin gibi onuda yaptım usta o da işe yaramadı :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri