Ekran Kartı Driver Sorunu

mstayz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba herkese iyi forumlar..
Ekran kartımın driverini son format atışımdan sonra kuramıyorum. Bilgisayar Asus k53sv, ekran kartı geforce gt540m. Driver doğru her zaman kullandığım driver ve hem güncel hem eski sürümleriyle denedim fakat sonuç aynı. Driver setup ını açtığımda "uyumlu donanım yok" diyor. Halbuki gt540m değiştirilebilir bir kart değil. Yani ben aynı donanımı kullanıyorum. Windows "intel hd graphics 3000" i tanıyor driver olarak ama bu driver 2 gb olan kartı 1696 mb olarak görüyor. Bu problemi nasıl giderebilirm. HDIM çıkışınıda kullanamıyorum şuan, önce ki driver de sorunsuz kullanabiliyordum.. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar...

KS

mstayz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Odunadam' Alıntı:
Driver Pack Solution ile dene derim Nvidia yı kurmayı

kardeşim benden sana tavsiye sen de kullanma bunu. ne bulduysa doldurdu pc ye. Driver booster bundan çok daha şerefli bi program :)

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
mstayz' Alıntı:
Ekran kartımın driverini son format atışımdan sonra kuramıyorum. Bilgisayar Asus k53sv, ekran kartı geforce gt540m. Driver doğru her zaman kullandığım driver ve hem güncel hem eski sürümleriyle denedim fakat sonuç aynı. Driver setup ını açtığımda "uyumlu donanım yok" diyor. Halbuki gt540m değiştirilebilir bir kart değil. Yani ben aynı donanımı kullanıyorum. Windows "intel hd graphics 3000" i tanıyor driver olarak ama bu driver 2 gb olan kartı 1696 mb olarak görüyor. Bu problemi nasıl giderebilirm. HDIM çıkışınıda kullanamıyorum şuan, önce ki driver de sorunsuz kullanabiliyordum.. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar...

İşletim sistemin nedir kardeşim

Zübeyir Deniz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bendede ayni sorun var windows 10 yukluyde 7 ye doneyim derken 10u yeniden kurdu radeon hd4300 4500 driveri kullaniyordum ama simdi kullanamiyorum yuklemiyor ayni hatayi veriyor

KS

mstayz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
mstayz' Alıntı:

İşletim sistemin nedir kardeşim

Windows 7 ultimate 64bit

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri