Ekran Kartı Isındığında Iki Monitörde Kapanıp Açılıyor

llkgp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
2 monitör kullanıyorum ekran kartı sıcaklığı 60ı geçtiğinde 2 monitör kapanıyor. ekran kartı 60 dereceden düşene kadar kapalı kalıyor 60tan düştüğünde geri açılıyor. bu olay yaşanırken 2 veya 3 saniye zaman geçiyor. format attım driverı sil yükle yaptım ama bir türlü düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim ve son olarak tek monitör kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyordum.

ekran kartı: amd redeon RX550 series
işlemci: intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @3.40GHz
psu hatırlamıyom
2 monitörü dönüştürücüyle kullanıyorum
ikisinide önerilen çözünürlükte kullanıyorum
ikisi 60 hz
yardımcı olursanız sevinirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
2 monitör kullanıyorum ekran kartı sıcaklığı 60ı geçtiğinde 2 monitör kapanıyor. ekran kartı 60 dereceden düşene kadar kapalı kalıyor 60tan düştüğünde geri açılıyor. bu olay yaşanırken 2 veya 3 saniye zaman geçiyor. format attım driverı sil yükle yaptım ama bir türlü düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim ve son olarak tek monitör kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyordum.

ekran kartı: amd redeon RX550 series
işlemci: intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @3.40GHz
psu hatırlamıyom
2 monitörü dönüştürücüyle kullanıyorum
ikisinide önerilen çözünürlükte kullanıyorum
ikisi 60 hz
yardımcı olursanız sevinirim
idrak edemedim

bir kullanıcı sorunu böyle çözmüş;
Bu talihsizliği kartım AMD olduğundan dolayı ben de yaşadım. Birebir aynı sorun. 2 kere servise gitti geldi, hatta yeni kart verdiler ama bir türlü sorun düzelmedi. Ben de satıp NVIDIA almıştım, sorunu ancak öyle çözebildim. Ek olarak kasayı daha fazla havalandırmak, sıcaklığı düşürmekte işe yarar ama kartta anormallik varsa havalandırmak da nafile.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri