Çözüldü Ekran Karti Kutu Ezilmesi

SirWinston

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar,

Sipariş ettiğim ekran kartı aşağıdaki gibi geldi, sizce bir sıkıntı yaşatır mi? İade etmeme riski alınır mı?

IMG-20221121-WA0002.jpg

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Kutunun içi zaten sünger vb. şeyle dolmuştur. Onların koruyacağını düşünüyorum rahatlıkla. Zaten öyle büyük bi darbe de yok gibi gözüküyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Muhtemelen bir şey olmamıştır iç korumalardan ama risk almamak için iade etmek size kalmış. Firmaya bildirin sonra sorun çıkmasın.

WayLost

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Arkadaşlar ben ana kartı iade ediyorum kargocu eleman kartı arkasında duran kargo yığınının resmen üstü attı ben de o elektronik parça dedim sonrasında eliyle düzeltti falan harbiden bir ürünü düzgün bir şekilde sınıflandırıp taşımak çok mu zor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Arkadaşlar ben ana kartı iade ediyorum kargocu eleman kartı arkasında duran kargo yığınının resmen üstü attı ben de o elektronik parça dedim sonrasında eliyle düzeltti falan harbiden bir ürünü düzgün bir şekilde sınıflandırıp taşımak çok mu zor
Çalışma saatlerinin fazlalığı, işe göre düşük ücret, mesai verilmeyen iş bitme zorunluluğu, düzgün personel seçilmemesi gibi nedenlerle tüm kargolarda benzer şeyler yaşadım ya da gördüm. Hepsijet in biraz umutluyum ve amazon kendi lojistik ağını kurarsa şartların değişme ihtimali yüksek. Onu örnek alarak diğerleri de kendine çeki düzen vermeye başlar.

WayLost

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Çalışma saatlerinin fazlalığı, işe göre düşük ücret, mesai verilmeyen iş bitme zorunluluğu, düzgün personel seçilmemesi gibi nedenlerle tüm kargolarda benzer şeyler yaşadım ya da gördüm. Hepsijet in biraz umutluyum ve amazon kendi lojistik ağını kurarsa şartların değişme ihtimali yüksek. Onu örnek alarak diğerleri de kendine çeki düzen vermeye başlar.
Hımmm anladım haklısınız sıkıntı çalışandan çok firmada düzgün şekilde aktarmadığım için üzgünüm teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri