Ekran Kartı Önerisi

Efe Karatepe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakart: ASUS P5G41T-M LX
Ram: 4 GB 
Güç kaynağı: 600 W  Cooler Master 80 Plus (Modeli hatırlamıyorum ekran kartı alıcağım için yeni aldım burada sorun yok yani)
İşlemci: İntel Pentium E6600 
Ekran kartı: Onboard 

Arkadaşlar geçen ay Aliexpres'ten Xeon E5430 işlemci aldım. Geliceğine inanmadığım için ucuz olarak bunu aldım yoksa Xeon E5460 almasını bende bilirdim :)  Hiç kızmayın yani. Asıl konuya gelicek olursak ekran kartı alıcam ve kafamda bir şeyler var. GTX 1050 Tİ alırsam darboğaz yaşarmıyım? Eğer bu darboğaz performansı çok fazla düşürmez ise yinede alıcam çünkü kafamda 1-2 sene sonra orta seviye sistem toplamak var ozamanda aldığım 1050 Tİ 'ı koyarım sisteme. Fakat bu darboğaz performansımı yarı yarıya düşürcek ise almam sonuçta neden eskiteyim ki gül gibi ekran kartını. Eğer çok düşürürse R7 240 almayı düşünüyorum ondada bi zahmet darboğaz yapmasın. 2. Soruya geçiyorum ben bu işlemcinin geliceğine çok inanmıyorum yani gelmezse yukarıda yazan işlemciyi kullanıcam. Soruyu zaten anlamışsınızdır o işlemciye göre beni 1-2 sene idare edebilecek ve son çıkan oyunları düşük veya orta ayarlarda kaldırabilecek bir ekran kartı almak istiyorum. Çok kısa bir konuyu baya bi uzattım galiba kusura bakmayın :) Şimdiden teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri