Ekran kartı ve HDD fiyat düşüşleri

ozkanfe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Arkadaşlar merhaba bu konuyla ilgili 2.bilgilendirme postum.Malum kripto paralardaki sert düşüş sebebiyle 2.el ekran kartı ve depolama donanım fiyatları hızla düşüyor.

Dip fiyatlarda hdd ve ssdler görüyoruz.Bilmeyen varsa bunun da sebebi Chiacoin.Depolama diskleriyle farming yapılıyordu.Ben bugün sağlığı %0 olan 2tb corsair mp400ü çok cazip olmasa da corsaira güvendigimden 1200tlye aldım.Gelince test edecegim 10tb üstü bir yazım yapılmışsa iade edecegim yoksa depolama olarak kullanacagım.Hddlerde bu farming sağlığı etkilemiyor.%100 sağlıkla toplu satılan ucuz hdd görürseniz çok büyük ihtimalle chia farming yapılmıştır.

Ekran kartına gelirsek şuan 3060lar 6bintlden 3070ler 7.5-8 den verilmeye başlandı.Size uyarım her indirime atlamayın daha da düşecek.Alıp test edip iade edebileceginiz platformlardan veya elden teslim alın.Dolandırıcılar için tam fırsat zamanı.Sayısız alışveriş yapılıyor.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Sıfır ya da nerede kullanıldığını bildiğiniz ürünler her zaman daha güvenlidir. Mining yapılan ürünlere ben sıcak bakmıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri