Ekran kartim yok diğer parçaları şimdi taksam bir sorun olur mu ?

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Ekran karti dışındaki tüm parçalar şuan kutuda bekliyor. Ekran kartını yaklaşık 20 gün sonra alacağım. İlk kez sistem toplayacağım için içimde bir istek var. Parçaları şimdi takip Ekran kartını sonra taksam bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Ekran karti dışındaki tüm parçalar şuan kutuda bekliyor. Ekran kartını yaklaşık 20 gün sonra alacağım. İlk kez sistem toplayacağım için içimde bir istek var. Parçaları şimdi takip Ekran kartını sonra taksam bir sıkıntı yaşar mıyım ?
Görüntü alamazsınız işlemciniz nedir ?

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Görüntü alamazsınız işlemciniz nedir ?
Yok hocam çalıştırmayacağım parçaları takıp geri kasayı kutusuna koyacağım hevesimi atmak için. Boşta bir şekilde gene kutuda duracak bende hevesimi atmış olacağım. O şekilde durması herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hayır ama işlemcin nedir? Belki görüntü alır biosu falan halledersin gpu gelene kadar.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Yok hocam çalıştırmayacağım parçaları takıp geri kasayı kutusuna koyacağım hevesimi atmak için. Boşta bir şekilde gene kutuda duracak bende hevesimi atmış olacağım. O şekilde durması herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?
Bir sorun olmaz. Kasayı kaplayan platiğin içine tekrar koyarsanız tozlanmaz.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Hayır bir sorun olmaz hatta toplamışken bırak hazır kalsın ekran kartı Gelince takarsın direk ben topladığım sistemlerde öyle yapıyorum hangi parça var ise onu takıp hazır ediyorum

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Arkadaşlar aklıma bir şey daha takıldı şimdi ben montajı bitirdikten sonra PC yi kasanın kutusuna geri koyacağım straforla birlikte. Koyarken ki sürtünmeden vesaire statik elektrik oluşup kasadan devrelere zarar verebilir mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri