Ekran Kartımdan Çok Düşük Performans Alıyorum

metecanorhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MerhabaPC HOCASI ailesi. 2 hafta önce yeni bir laptop aldım. Laptopumun sistem özellikleri şu şekilde:

intel i7 4610M 3.7 gHZ
8GB RAM 
Nvidia Geforce GT 730M 1 GB 128BİT
İntel HD Graphics 4600 

Arkadaşlar sorunum şu LFS gibi çok düşük bir sistem gerektiren oyunu HD Graphics ile açtığımda 65-50 FPS alıyorum
GT 730M ile açtığımda 35-40 ama bir süre sonra oyundan çıkıyorum biraz geziniyorum Oyunu açıyorum bu sefer GT 730M ile deniyim diyorum 100-150 FPS alıyorum

ETS2' de HD Graphics ile 25-30 FPS alıyorum. GT 730M ile 20-25arası  sonra bir süre sonra GT 730M ile giriyorum 70-80 FPS 

Her oyunda böyle Ekran kartı kafasına göre takılıyo ısınmadan değil galiba çünkü laptopu ilk açınca Çok düşük FPS alıyorum730m ile sonra 1-2 saat sonra oyuna giriyorum FPS yükseliyor 1-2 saat oynuyorum FPS yine aynı düşüyor. 

DRİVER GÜNCEL, NVİDİA DENETİM MASASI AYARLARI DÜŞÜK, LAPTOP YÜKSEK PERFORMANS MODUNDA 

Umarım sorunum çözülür. bilgisayarı aldım alalı bunun için uğraşıyorum Herkese iyi günler  :(

KS

metecanorhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI' Alıntı:
Driver pack ile driverı güncellemışsin  şimdi laptopun modelini öğren üstünde markası ne ise onun sitesine gir orjinal driverlari indir kur sonra yine deneme yap aynı sorunu veriyorsa bu sefer sistemi  baştan kur driverları sitesinden indir kur öyle dene

Toshibanın sitesinde nvidia driveri var ama ben en güncel olanı kurdum nvidia.com/drivers mı ondan Toshibanın verdiği driverı mı kurayım ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri