Ekran kartında coil whine değer düşürürmü?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Selamlar 3-4 kez konu açtım coil whine hakkında , onlardan bağımsız olarak soru sormak için birde bu konuyu açayım dedim , aldığım sistemdeki ekran kartında coil whine sorunu var kasa camı takılıyken ve kulaklık takarken bile duyuyorum aşırı derecede yok ama yinede rahatsız ediyor , ben bu sistemi veya kartı ilerde satsam coil whine yüzünden kartın değeri düşermi ve asus bu konuda nasıl yol izliyor bilginiz varmı ? (Sistemi gaminggenden aldım )

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamlar 3-4 kez konu açtım coil whine hakkında , onlardan bağımsız olarak soru sormak için birde bu konuyu açayım dedim , aldığım sistemdeki ekran kartında coil whine sorunu var kasa camı takılıyken ve kulaklık takarken bile duyuyorum aşırı derecede yok ama yinede rahatsız ediyor , ben bu sistemi veya kartı ilerde satsam coil whine yüzünden kartın değeri düşermi ve asus bu konuda nasıl yol izliyor bilginiz varmı ? (Sistemi gaminggenden aldım )
Asus genelde cw hatalarını sorun kabul edip garanti kapsamına alıyor bence asusa başvurun değer olarakta siz normal değerinde koyun alıcıya haberiniz olsun coil whine(bobin sesi) ufak derecede bulunmaktadır diyip sesin videosunu yüklersiniz alıcı sorun değilde diyebilir ama demezse okdr değeri düşmez maks 200 300 performansa etkisi sıfır

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
performans açısından bir sıkıntı yok ama sistemi satarken ekran kartında kişisine bağlı C.W olması tabii ki biraz değer düşürecektir.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Performansa etkisi olmadığından değer düşürecek bi durum olmaz bence. Alıcıdan alıcıya da değişebilir. Satacağınız zaman belirtirsiniz alan alır.

Değişim için de bı talep oluşturun isterseniz. Nasıl bir yol izlediklerini bilmiyorum fakat teste falan sokarlar eğer ses yüksekse değişim yaparlar. Klasik yol budur muhtemelen.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Performans etkisi olmasa da alırken daha sorunsuz ürün tercih edilmesi gayet normaldir. Benzer ürünü satarken cw varken cazip olması için fiyatta illa ki belli iskonto uygulamanız gerekebilir.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Asus genelde cw hatalarını sorun kabul edip garanti kapsamına alıyor bence asusa başvurun değer olarakta siz normal değerinde koyun alıcıya haberiniz olsun coil whine(bobin sesi) ufak derecede bulunmaktadır diyip sesin videosunu yüklersiniz alıcı sorun değilde diyebilir ama demezse okdr değeri düşmez maks 200 300 performansa etkisi sıfır
gaminggene ulaştım yarın arayacaklar beni en kötü ihtimal 14 günlük yasal hakkımı kullanmak istediğimi belirteceğim kabul edilmezse kendileri ile thhde görüşeceğim , daha önceden tv almıştım samsungdan bozuk geldi yardımcı olmadılar , thhye ve tüm kurumlara başvurdum hem tvnin parasını aldım hemde tvyi tamir ettiler :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri