Ekran kartını değiştirmek istiyorum.

ARMGass

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Benim bilgisayarım 8 senelik ve değiştirme gibi bir seçeneğim yok, ancak ufak değişiklikler yapabilirim.Bu ufak değişikliği ekran kartında yapmak istiyorum.Ancak birçok kaynaklarda farklı bilgiler,forumlarda çeşitli diyaloglar geçti birisi olumlu konuşurken diğeri olumsuz konuşuyor.Bende bu konulara tam hakim değilim. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? [/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Sistem özellikleri :   https://i.hizliresim.com/mkq4EZ.png[/SIZE][/font]

KS

ARMGass

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
dostum elındekı makıneyı cıkartıp ustune bırseyler ekleyıp daha ıyı bır sıstem toplama sansımız olurmu genel olarak butcen en fazla nekadar olabılır

Maksimum ayırabileceğim bütçem 1500-1700TL civarında.
Biraz araştırma yaptım bu fiyata nasıl sistem toplanır diye,bütçe düşük olduğu için APU sistemler öneriliyor.Ben ise APU sistem toplamak istemiyorum.5-6 Ay daha bekleyip fiyatların düşmesini beklesem,bu fiyata düzgün bir sistem toplanır mı? Yeni nesil oyunları ortalama bir grafik seviyesinde 30-50 FPS arası oynatabilme potansiyeline sahip olması yeterli.

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Elinde ki pc yi satıp 2500 TL bütçe ayırabilirsen güzel ve orta yüksek ayarlarda bahsettiğin FPS lerde oyun oynaman mümkün.

KS

ARMGass

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Elinde ki pc yi satıp 2500 TL bütçe ayırabilirsen güzel ve orta yüksek ayarlarda bahsettiğin FPS lerde oyun oynaman mümkün.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama bilgisayara,o kadar bütçe ayırmam çok zor.Ne kadar istemesemde AMD A10 7890K ile APU sistem toplayacağım.İlerleyen yıllarda ise ekran kartı ile desteklerim. 

Tekrar teşekkür ediyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri