11.000-12.500 TL Ekran Kartsız Hazır Sistem Nasıl Alınır Mı?

bugrastar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
Ryzen 5 5600G
Ekran Kartı
Ekran kartı yok
Geçen aydan maaşımdan kalan biraz birikimim var. Önümüzdeki aydan da kalacak yani aşağıdaki pc yi alabileceğim. Ancak ekran kartı yok şöyle diyorum eyer siz (iyi alınır) derseniz. Zamda gelmezse :D önümüzdeki ay kısmet olursa bu kasayı almayı ileri aylarda da ekran kartını almak istiyorum. Derseniz zam filan gelmez bir kaç ay daha biriktir ekran kartı olan bir sistem al ona göre almayacağım.

Son düzenleme:

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Geçen aydan maaşımdan kalan biraz birikimim var. Önümüzdeki aydan da kalacak yani aşağıdaki pc yi alabileceğim. Ancak ekran kartı yok şöyle diyorum eyer siz (iyi alınır) derseniz. Zamda gelmezse :D önümüzdeki ay kısmet olursa bu kasayı almayı ileri aylarda da ekran kartını almak istiyorum. Derseniz zam filan gelmez bir kaç ay daha biriktir ekran kartı olan bir sistem al ona göre almayacağım.

hocam bu sisteme bakmanızı tavsiye ederim şuan için en fiyat performans sistemlerinden yada bekleyin kampanyadan bir sistem düşürün goat v3 gib :))

Oonurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

bu sistemi alırsın almasına ama sonradan ekran kartı almak için
1)kasadaki güç kaynağını değişmen lazım
2)alacağın ekran kartı işlemciyle darboğaz yapar mı diye bakman lazım

Vxxir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Valla almışken ekran kartı alıcan herşeyi tek sefer alıp cıkmak ilerde daha kar ettiriyor şuan kartsız oynanacak oyunlarda sınırlandı.

KS

bugrastar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Valla almışken ekran kartı alıcan herşeyi tek sefer alıp cıkmak ilerde daha kar ettiriyor şuan kartsız oynanacak oyunlarda sınırlandı.
O yüzden şimdi ekran Kartsız bu sistemi almayı düşünüyorum ya ileride zam gelirse daha kötü hiç olmazsa bunu alır kenarı koyarım durur. Param olunca kampanya yada indirim den bir tane ekran kartı yakalayıp alırım diye düşünüyorum. Birde ekran kartı için bekleyip tam sistem almayı düşünürsek 3 4 ay sürer onda da fiyatlar aynı kalırsa

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
O yüzden şimdi ekran Kartsız bu sistemi almayı düşünüyorum ya ileride zam gelirse daha kötü hiç olmazsa bunu alır kenarı koyarım durur. Param olunca kampanya yada indirim den bir tane ekran kartı yakalayıp alırım diye düşünüyorum. Birde ekran kartı için bekleyip tam sistem almayı düşünürsek 3 4 ay sürer onda da fiyatlar aynı kalırsa
hocam ikinci elde temız pc ler bulabılırsınız teknolojık aletler kımı sıfırken arıza verıyor kımı 2. elde yıllarca sorunusuz çalışıyor. bütçe kısıtlıysa bakmanızı tavsıye ederım.

KS

bugrastar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Orada daha sıkıntılı değil mi? Sonuçta hiç bilmediğim ve görmediğim birinden kasa alacağım. Sorunları var mı? O kasa yazdığı gibi gelecek mi vs yoksa Instagram, letgo, sahibinden dediğiniz gibi alırım ikinci el hiç olmazsa gittiği kadar idare ederim.

sahomat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Orada daha sıkıntılı değil mi? Sonuçta hiç bilmediğim ve görmediğim birinden kasa alacağım. Sorunları var mı? O kasa yazdığı gibi gelecek mi vs yoksa Instagram, letgo, sahibinden dediğiniz gibi a
kendi şehrinizdeki veya yakın illerdeki pc lere bakın kimi işi oluyor gel git yapıyor veya ortak buluşma yerı falan secersınız alınır yanı ben bu zamana kadar 10 larca ıkıncı el urun aldım anlaşılıp alınabılır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri