ekrana görüntü gelmiyor

Mustafa Gezgin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
selamun aleyküm hocam ben bi kasa topladımda kasa çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor no signal diyor sonra karariyor ekran yine  ekran kartını çıkardım anakartla vga girişi ile denedim aynı sorun cevremdeki bilgisayarcılarda bunu yapamıyor tavsiye edebileceginiz güvenilir bir teknik servis varmı yardımcı olursanız sevinirim

KS

Mustafa Gezgin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yok vga ile denerken ekran kartını çıkarttım hocam yine ekran gelmedi no signal diyor sonra yine karariyor yani hocam benm bu kasayı güvenilir bir yere baktırmam lazım bi yardımcı olablrmisiniz internette burayı buldum asus özel teknis servisiymiş anlattım durumu kargo ile yolla dediler benim cevremdeki bilgisayarcılar yapamıyorlar ellerinde ne ddr4 bir sistem var nede parça hiç birşey yok bu asus özel teknik servisine yollamayı düşünüyüroum sizin tavsiyeniz nedir arızayı tespit etmelerinde yapılmasını istemeyip geri yollattırsam 50 tl dediler arızalı olacagını düşünmüyorum ram uyumsuz olablrmi diye kafama takıldı yani bana bir yardımcı olun güvenilir bu işten anlayan biri parası neyse verşcem yeterki sorunum çözülsün

tekrardan selamun aleyküm hocam dün bi teknis servise birakmiştim ellerinde başka bir ram ile denemişler 2133 mhz o ramle çalışmış yani bendeki ram anakart ile uyumlu diye biliyordum biosunu felanmı güncellemesi lazım benim ram in çalışması için

anakart asus prıme b350 plus
ram gskill ripjaws 3000 mhz ddr4 cl15 am
işlemci amd ryzen 3 1200 tavsiyeleriniz nelerdir ne yapmak lazım ona göre tarif ederseniz biosunu güncelledigimiz halde ram ile hagla çalışmazsa ram bozukmudur yoksa uyumsuzmudur hocam cevap verirseniz sevinirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri