Ekrandaki Beyaz Nokta

kadir_engin22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=helvetica, arial, sans-serif][font=helvetica, arial, sans-serif]Beyler benim ekranda bazen tam ortada beyaz bi nokta oluyo ve koyu renklerde bariz cikiyo tek bi nokta ama isin garip tarafi cihazi yeniden baslatinca gidiyo bi muddet sonra iki hafta uc hafta vs tekrar geliyo sonra yeniden baslatinca tekrar duzeliyo boyle oldu bikac defa cihazim g4 bu arada oyle isindiran oyunda oynamiyorum yani ölü pikselmidir nedir anlayan biri yardimci olabilir mi ? "Ekranlar" kelimesindeki "n" harfinin tam altina bakarsaniz gorebilirsin noktayi
[/font][/font]

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ölü piksel benim bildiğim hiç kaybolmaz sürekli durur sıkıntı ne onuda bilmiyorum ama garantisi varsa direk servise yolla

KS

kadir_engin22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
ölü piksel benim bildiğim hiç kaybolmaz sürekli durur sıkıntı ne onuda bilmiyorum ama garantisi varsa direk servise yolla

Evet lg garantili cihaz nisan ayında aldım daha. vermeyi düşündüm fakat uzun süredir oynadığım bir oyundan dolayı save kaybetmek istemiyorum o yüzden tereddüt ediyorum tabi ki cihazdan daha önemli değil ama cidden çok emek harcadığım için yemiyor açıkçası ama bir yandan da tereddüt ediyorum bu olaya takılıyor kafam :(

E

expert

Guest
Ölü piksel olunca her renkte belli olmuyor servise götür

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri