Elektronik Nargile Önerisi Var mı? (Vaporesso Swag PX80 Nasıl?)

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim,

Seneler önce sigara içtim uzun yıllar 4 yılı aşkın sonrada tek seferde sigarayı bıraktım ağzıma sürmedim 3 4 aydır ara ara pro alıyorum sigara gibi olanlardan bende onu içmek istemiyorum sigaradan kat ve kat daha zararlı bağımlılığım yok haftada 1 tane ya içiyorum ya içmiyorum keyfi desem yeridir sigara içmediğim süreçte nargile içtim seviyorum ara ara bende.

Vaporesso Swag PX80 Pod Kit ürününü almak istiyorum. Sizce nasıl sigara kadar sıkıntılı mı? Daha önce çektim çok hoşuma gitti her zaman içmeye değil işten gelince keyfi oynarken çekmeye hoş buluyorum ve ne kadar ömrü oluyor bunların teşekkür ediyorum.

• ÜRÜN: https://www.smok.shop/vaporesso-swag-px80-pod-kit

Son düzenleme:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Öncelikle alacağınız yere dikkat edin hocam siteyi bilmiyorum ama çok canı yanan insan var bu tarz sitelerden. Araştırmak isterseniz forum linki iletirim içerde istemediğiniz kadar bilgi var, satıcılar da var ama ellerinde ne var fikrim yok. Forum esnafı güvenilir oluyor en azından o konuda kafanız rahat olur. Pod cihaza gelince hiç kullanmadım, eski düzen mod+ atomizer kullanıcısıyim o sebeple yorum yapmam doğru olmaz

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Vaperosso iyi markadır linkteki ürün gayet iyidir yada vaperosso swag 2 de iyi kittir
Ömründe problem olmaz sağlam pil taktıktan sonra

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri