Elimdeki psuyu hazır sistemde kullanmalı mıyım?

Seyamu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Selamlar, indirimdeyken xpg pylon 650w almıştım 1kya. Ama toplama pcden vazgeçtim İtopya Omega sistemi gelince. Daha 10 gün oldu iade edip monitör bütçesine 1k mı eklemeliyim yoksa hazır sistemdekini çıkarıp xpg mi takmalıyım?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Selamlar, indirimdeyken xpg pylon 650w almıştım 1kya. Ama toplama pcden vazgeçtim İtopya Omega sistemi gelince. Daha 10 gün oldu iade edip monitör bütçesine 1k mı eklemeliyim yoksa hazır sistemdekini çıkarıp xpg mi takmalıyım?
Sistemi kasa değiştirerek de mi aldınız yoksa kasayı değiştirdiniz mi ?

KS

Seyamu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Sistemi henüz almadım alırsam kasa değitirmeyi düşünmüyorum ama.

KS

Seyamu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Eğer sistemi alırken Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasasını seçerseniz PSU değiştirmenize gerek yok iade edebilirsiniz.
Hocam o kasaların hiçbirini beğenmedim. Ya elimdeki psuyu satıp olan kasayı alıp kullanıcam , ya da yine olan kasayı alıp psunu satıp xpg psu takıcam.

KS

Seyamu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Sistemdeki psuyla beraber kasayı da satıp yeni kasa da alabilirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam o kasaların hiçbirini beğenmedim. Ya elimdeki psuyu satıp olan kasayı alıp kullanıcam , ya da yine olan kasayı alıp psunu satıp xpg psu takıcam.
Şu anda elinizde bulunan XPG'nin PSU'su iyi gibi hocam(Sistemde bulunan PSU'ya kıyasla)diğer arkadaşlarında fikrini alın ben olsam sistemi alır PSU değiştiririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri