17.000-20.000 TL En Fazla 20K Olacak Şekilde Laptop Önerisi

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
İşlemci
Yok
Ekran Kartı
Yok
Arkadaşlar kuzenim yeni atandı, kendisi öğretmen, normal kullanım için laptop bakıyoruz sıfır alıcaz, arkadaşıda alacakmış, 2 adet aynı laptoptan alıcaz yani, bana cihaz önerir misiniz bataryası sağlam kaliteli, Asus,Hp,Dell,Lenovo, vs kaliteli markalar, teşekkürler şimdiden. Bütçemiz en fazla 20k harici olarak mantıklı her öneriye açığız

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Değerli hocam yazdığımı okudunuz mu ?
O zaman şöyle atayım.

Metal kasa şık ve kaliteli duruyor. Gözüme iyi gözüktü. Fiyatı benzer donanımdaki başka markalara göre biraz pahalı. Çok fazla seçenek var, Asus veya Lenovo bakılabilir yerine.

KS

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
O zaman şöyle atayım.

Metal kasa şık ve kaliteli duruyor. Gözüme iyi gözüktü. Fiyatı benzer donanımdaki başka markalara göre biraz pahalı. Çok fazla seçenek var, Asus veya Lenovo bakılabilir yerine.
hocam bu ürün dikkatimi çekti, baya uygun.
Ryzen 7 5825U outperforms Ryzen 7 5700U by 16% in our combined benchmark results.
bunu buldum birde hocam, 7 5825U daha iyi sanırım 7 5700U işlemcisinden, birde alacak olsam şu model de var,

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
hocam bu ürün dikkatimi çekti, baya uygun.
Ryzen 7 5825U outperforms Ryzen 7 5700U by 16% in our combined benchmark results.
bunu buldum birde hocam, 7 5825U daha iyi sanırım 7 5700U işlemcisinden, birde alacak olsam şu model de var,
İlk attığın iyiymiş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri