Soru En Iyi Internet Sağlayıcısı

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Kendim milleni com kullanıyorum modem dahil 207 liraya geliyor ve ilk 3 ay kurulum ücreti verdik Trüknet 250 tl bazı sorularım olucak

-Modem veriyolar mı?
-Kurulum Ücreti var mı?
Not: başka bir ev için bakıyorum

kamil006

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kendim milleni com kullanıyorum modem dahil 207 liraya geliyor ve ilk 3 ay kurulum ücreti verdik Trüknet 250 tl bazı sorularım olucak

-Modem veriyolar mı?
-Kurulum Ücreti var mı?
Merhabalar 1 yıldan fazladır turknet kullanıyorum önceden türk Telekom dan geçiş yaptım aynı modemi kullanıyorum alt yapınız hız olarak desteklediği kadar hızınızı alıyorsunuz ayrıca farklı bı yerde de com.net kullanıyorum 2 sinin arasında kıyaslama yapar isek fiyat performans olarak com.neti öneririm dilerseniz referans kodu verebilirim 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz

sevincnurettin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Hocam ben yaklaşık 7 8 yıldır superonline kullanıyorum. Modem ücreti ve abonelik ücreti yok. Şuan ki paketim 100 mbps ilk 6 ay 175 ikinci 6 ay 185 olacak şekilde. Bölge itibariyle mi ama bilmiyorum ben hiç sorun yaşamadım. Bu zamana kadar toplansan 2 yada 3 kere internet kesintisi oldu sanırım.

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor mesela ben bodrumda oturuyorum burda en iyi türk telekom ama büyük şehirlerde diğerleri çok daha iyi hizmet veriyor

Jack Rose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
size netspeed tavsiye edebilirim. şuandada kullanmaktayım.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Gıbırnet kullanıyorum en büyük özelliği fiyatı.Altyapı TT ise hepsi aynı.Dezavantajı ise ekipleri biraz yetersiz,müşteri almak için fiyatı ucuz tutuyorlar ilerde düzelecektir umarım.Fiyat şuan 110 TL ilerde artar elbet ama şuan mantıklı.

Proxima00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Gıbırnet kullanıyorum en büyük özelliği fiyatı.Altyapı TT ise hepsi aynı.Dezavantajı ise ekipleri biraz yetersiz,müşteri almak için fiyatı ucuz tutuyorlar ilerde düzelecektir umarım.Fiyat şuan 110 TL ilerde artar elbet ama şuan mantıklı.
ping sorunu vs varmı 110 tl lik pakette ne kadar hız alabiliyorsun ben 256 metre cıktım santral uzaklıgı olarak

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
ping sorunu vs varmı 110 tl lik pakette ne kadar hız alabiliyorsun ben 256 metre cıktım santral uzaklıgı olarak
Altyapı TT ise hepsinde aynısını alacaksın benim mesafem dolaba 25 metre kabloyla 100 mbps de 90 küsür alıyorum,ping ise 20 civarları ama bu altyapıyla alakalı servis sağlayıcısı ile değil.

Son düzenleme:

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

-Modem veriyolar mı?
-Kurulum Ücreti var mı?
Not: başka bir ev için bakıyo

-Modem veriyolar mı?
-Kurulum Ücreti var mı?

Türknette modem yok vermiyorlardı en son taahhüt yok altyapın kadar hız alıyorsun ancak türknetin müşteri hizmetleri çok kötü ilgilenmiyorlar hep sorun yaşanıyor turkcell öneririm gayet sağlam

kamil006

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
türknet alıcam yakın zamanda ttnet artık bitti gözümde
Müşteri hizmetlerine ulaşıp sorununuzu çözmek zor oluyor yaygın olmadan önceki zamanda Türk net gerçekten iyiydi daha sonra yayginlasinca memnuniyeti azaldı ayrıca 2 defa zam geldi şuan %25 lik indirim olmasına rağmen 187 TL ödüyorum

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Müşteri hizmetlerine ulaşıp sorununuzu çözmek zor oluyor yaygın olmadan önceki zamanda Türk net gerçekten iyiydi daha sonra yayginlasinca memnuniyeti azaldı ayrıca 2 defa zam geldi şuan %25 lik indirim olmasına rağmen 187 TL ödüyorum
7 yıl kullandım son zamdan sonra bıraktım.Bir kere köye nakil istemiştim malum Tt ekiplerine iş emri yolluyorlar bağlamaları için her neyse o dönemlerde de pandemi vardı.Ekiplerin ilk gelmesi 10 gün sürdü geldiler arıza çıktı diğer arızaya gelmeleri 10 gün daha sürdü sonra yapamadılar 10 gün daha sürdü.30 gün sonra bağladılar.Bu süreçte ben sizin yıllardır müşterinizim kendi ekibinizi vs yollayın veya gelmeleri için bir şeyler yapın bakın mağdur oluyorum vs desemde hiç umurlarında olmadı.En son ayrılma sebebimde şuydu zaten fiyatlardan dolayı ayrılmayı düşünüyordum.Köyde Türkneti kış ayında dondurmaya karar verdim bir baktım bir sene de iki defa dondurma yapılamaz diye bir yazı geldi.Müşteri hizmetlerini aradım yapacak bir şey yok dediler.Nasıl yani 4 ay boşuna para mı ödeyeceğim? dedim üstü kapalı evet dediler.O sinirle iptal ettirdim ardından hemen aradılar donduralım efendim işlemini halledebiliriz vs dediler, dedim yok bu iş burada artık biter.

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hepinize teşekkür ederim değerlendireceğim

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108

-Modem veriyolar mı?
-Kurulum Ücreti var mı?
Modem veriyorlar.
Eğer gigabit altyapısında isen düşünmemen gerekiyor bence başvurmalısın. Modem ücretsiz gpon ücretsiz kurulum ücretsiz. Arkadaşını getir kodu ile başvurursan 1 aylık faturayı 6 aylık faturaya bölüp indirim uyguluyor. Kullanıyorum Allaha şükür bir arıza yaşamadım. Dilersen İPV6 açtırabiliyorsun.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

-Modem veriyolar mı?
-Kurulum Ücreti var mı?
4-5 yıldır türknet kullanıcısıyım modem veriyorlar hatta benim 2.4ghz modemim vardı 5ghz geçmek istiyorum dediğimde ücretsiz modem değişikliği bile yaptılar kurulum ücreti yok sadece önceden evrak kargolyurodun belki o da kalkmıştır emin değilim başka bir ev yine senin içinse türknetin gezgin paketi var yazlık vs. için ideal kullanım o eve geçtiğinde internetin de o eve geçmiş oluyor tabi bu interneti tek bir yerde kullanabiliyorsun geçmeni tavsiye ederim.
alt yapınız hız olarak desteklediği kadar hızınızı alıyorsunuz
artı olarakta altyapı desteklediği kadar hız alma muhabbeti yok gpon altyapım var 1000mbps maksimum 100lük paketi tercih edebiliyorum gıbırnet, comnet gibi sağlayıcılarda 1000liğide seçebiliyorum fakat türknette öyle bir durum yok

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
4-5 yıldır türknet kullanıcısıyım modem veriyorlar hatta benim 2.4ghz modemim vardı 5ghz geçmek istiyorum dediğimde ücretsiz modem değişikliği bile yaptılar kurulum ücreti yok sadece önceden evrak kargolyurodun belki o da kalkmıştır emin değilim başka bir ev yine senin içinse türknetin gezgin paketi var yazlık vs. için ideal kullanım o eve geçtiğinde internetin de o eve geçmiş oluyor tabi bu interneti tek bir yerde kullanabiliyorsun geçmeni tavsiye ederim.

artı olarakta altyapı desteklediği kadar hız alma muhabbeti yok gpon altyapım var 1000mbps maksimum 100lük paketi tercih edebiliyorum gıbırnet, comnet gibi sağlayıcılarda 1000liğide seçebiliyorum fakat türknette öyle bir durum yok
Artık onay işlemleri E-Devlet üzerinden oluyor evrak imzalama pek yapmıyorlar. Kuruluma gelirken imza alıyorlar sadece.

dualtime

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Türknet Fiber alt yapılarda modem veriyor. Adsl ve Vdsl de vermiyor. Kurulum ücreti normalde var. Ama başka firmadan internetinizi taşırsanız kurulum ücretini almıyorlar

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Yazlık gibi değil iki yerdede aktif kullanılcak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri