En iyi Oyuncu Koltuğu Tavsiye

emrecaglar1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar, sizlere uzun süreli araştırmam ve kullanımım sonucu gözlemlerimi yazacağım arkadaşlar.

Öncelikle kullandığım oyuncu koltuğu markası Calitte - Titan serisi. Uzun yıllardır kullanıyorum. Yeni eve çıkarken Koltuğumuda yenileme kararı aldım ve yine Calitte marka tercih ettim. Kullandığım modelin PRO hali çıkmış, Pro tercih edip aldım. İkisininde fotoğrafını ekleyeceğim. Ama önce bilgilendirme geçmem gerekiyor.
Almadan önce araştırırken dikkat edilmesi gereken unsurları bilmeyen arkadaşlar içinde paylaşayım ;
- Tüm aksamların metal olması.
- Kullanılan süngerin dökme sünger olması. (Ama bunu genellikle çoğu marka dökme sünger değip normal sünger yapıyor, aman dikkat)
- Konfor şart. Özellikle benim gibi yazılım ile uğraşıyorsanız günümün çoğu PC başında geçiyor.
- Yaşanılan bir sorun olduğu zaman hızlı bir dönüş, müşteri ilişkileri.

Deneyimlerimi paylaşayım;

Ürün kargosu bana hızlı ulaştı. Ürün benim için fiyat performans ürünü. Oturduğum zaman her yerimi sarıyor. Sonradan oluşan çökme-göçme gibi bir problemle karşılaşmadım. Gerçekten Dökme sünger kullandıklarını buradan anladım. Çünkü ben 1.90 boy, 120 kg'da birisiyim. Bende çökmediyse kimsede çökmez. :D Konfor anlamında çok memnunum. Günde 11-12 saat PC başında kalmam gerekiyor. Beli sıkıntılı olan biri olarak ağrı olmuyor.
Arkaya yaslanma kolu tutmadı, iletişim numaralarına mesaj attım. Çok hızlı bir dönüş yaptılar, vida gevşemesinden dolayı olduğunu, vidayı çevireceğim an düzeleceğine dair bana özel bir video çekmişler. Müşterilerini gerçekten özel hissettirmeleri çok hoşuma gitmişti. Başkada sorun yaşamadım.

Titan İle Titan Pro modelinin farkı şu;

Titan modeli kolları yukarı-aşağı , ileri-geri hareket ediyor (2D Kol) ama Pro modelinde yukarı-aşağı , ileri-geri ile birlikte çapraz yöne, sağa-sola da hareket ediyor. 4D kol diye geçiyor.

Oturak kısmı daha geniş. Bu beni daha rahat hissettirdi. Titan 135 derece yatarken Pro modeli 180 derece yatıyor. Sallanma modu mevcut. Bu modu çok sevdim. İstediğim yerde kilitleyebiliyorum. Teker boyu daha büyük ve daha sağlam. Oturunca güvende hissediyorum. Birde Pro modelinde bel yastığıda mevcut. Kumaş modellerini almak istiyordum ama kumaşı tek renk. Bende gri istemiyorum. O yüzden yine deri tercih ettim.

Dezavantaj;

Kendi sitelerinde ürünler pahalı, Hepsi burada ve ya Trendyol gibi platformlarda daha uygun.
Naçizane fikrim kendi sitelerinde daha uyguna koymaları.. Ayrıca kumaş modellere renk seçeneği gelmeli herkes gri istemeyebilir.

Link:

Ekli dosyalar

• Titan.jpeg
    Titan.jpeg
    344.4 KB · Görüntüleme: 23
Moderatörün son düzenlenenleri:

Hakannn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhabalar bende calitte markasini cok sevdim 2 ay once Sporte olan modeli aldim ve bence titandan daha iyi Sporte modelini cok iyi yapmis adamlar aynı taht gibi kocaman bisey ve kumaş olmasi mukemmel keşke farkli renklerde kumaşları olsa ben de dedim

KS

emrecaglar1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar bende calitte markasini cok sevdim 2 ay once Sporte olan modeli aldim ve bence titandan daha iyi Sporte modelini cok iyi yapmis adamlar aynı taht gibi kocaman bisey ve kumaş olmasi mukemmel keşke farkli renklerde kumaşları olsa ben de dedim
Evet o modelide gördüm hatta kararsız kaldım ama ilk Titan kullandığım için bildiğim yerden gitmek istedim. :D

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Hocam elinize sağlık :) Bir de bir şey soracağım Calitte ile xdrive arasında bir bağ var mı? ürünleri ve kumaşları aynı yerden aldıkları söyleniyor doğru mu?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri