Öneri En İyi Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Herkese merhaba,

Bir süre Steelseries Arctis 5 (2019) kullandım. Kulaklıktan genel olarak memnundum. En çok hoşuma giden tarafı da tasarımı ve malzeme kalitesiydi.

Kulaklığı kardeşim arakladığı için yeni bir kulaklık bakınıyorum. Kablosuz önceliğim olacak. Steelseries Arctis 9 Wireless hakkında ne düşünüyorsunuz?

Önereceğiniz kulaklıkları bütçeye takılmadan bu başlık altında paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Herkese merhaba,

Bir süre Steelseries Arctis 5 (2019) kullandım. Kulaklıktan genel olarak memnundum. En çok hoşuma giden tarafı da tasarımı ve malzeme kalitesiydi.

Kulaklığı kardeşim arakladığı için yeni bir kulaklık bakınıyorum. Kablosuz önceliğim olacak. Steelseries Arctis 9 Wireless hakkında ne düşünüyorsunuz?

Önereceğiniz kulaklıkları bütçeye takılmadan bu başlık altında paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.
Blackshark v2 pro 2023 versiyonu önerebilirim daha türkiyede yok ama

Bence dt990pro+soundblaster g2 ses kartı yapın

Steelseries kulaklık ÖNERMİYORUM

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Herkese merhaba,

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.
hiçbir şekilde pişman etmeyecek ve parasına değen bir kulaklık rehber videoları da izlersen demek istediğimi anlarsın

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
aktif gürültü önlemesi var v2 pro'ya göre 2 kat'a yakın şarjı gidiyor dinamik sürücüsü var
anc isterse farklı kulaklarda var

Bu fiyata çok çok daha iyi sennheiser beyerdynamic gibi markaların kulaklıkları var

Ayrıca bahsettiğim sürüm 2023 versiyonu türkiyede olan değil

70 saat pil ömrü sunuyor

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
2023 versiyonu aralarında uçurum fark olmasa da donanım haber burda kulaklığın mükemmelliğini!! anlatmış

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
2023 versiyonu aralarında uçurum fark olmasa da donanım haber burda kulaklığın mükemmelliğini!! anlatmış

İncelemeyi izledim, diğer kanalların incelemesine bakarsanız ve kullanıcı yorumlarına bakarsanız gayet iyi bir kulaklık

@Berking benim önerimle aldı ve çok memnun.

Ayrıca 2023 versiyonu ile arasında farklar az değil:

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
bu da 2023 versiyonu ingilizcen yoksa altyazıları aç incelemeler pekte olumlu değil aynı şekilde yorumlar da şimdi ben senin teknik bilgilere dayanarak söylemlerine mi bakayım yoksa kulaklığı deneme fırsatı olan insanlara mı?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
bu da 2023 versiyonu ingilizcen yoksa altyazıları aç incelemeler pekte olumlu değil aynı şekilde yorumlar da şimdi ben senin teknik bilgilere dayanarak söylemlerine mi bakayım yoksa kulaklığı deneme fırsatı olan insanlara mı?

Hocam tek bir incelemeye bakıyorsunuz.

Başta @Berking de memnun değildi ama düzgün bir eq ayarı yaparsanız gayet iyi oluyor

Bilmiyorum sizinle kaçıncı tartışmamız ama açıklaya açıklaya bıktım.

discord üzerinden yazdım müsait olduğunu deneyimlerini aktarır belki

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Hocam tek bir incelemeye bakıyorsunuz.

Başta @Berking de memnun değildi ama düzgün bir eq ayarı yaparsanız gayet iyi oluyor

Bilmiyorum sizinle kaçıncı tartışmamız ama açıklaya açıklaya bıktım.

discord üzerinden yazdım müsait olduğunu deneyimlerini aktarır belki
@Hüsom @Greewe Öncelikle RAZER FAN ı değilim. Ben daha önceden v2 pro almıştım. Fakat EQ ayarını bilmediğim için tam olarak memnun kalmadım geri iade ettim. Daha sonra Barracuda x BT versiyonu satın aldım onuda kullandım.Daha sonra bi arkadaşım ' kanka keşke iade etmeseydin onun ayarlarını yaptıktan sonra muazzam bir alet oluyor ' dedi bende tekrardan gidip satın aldım. Gerçekten EQ ayarlarını yaptıktan sonra kulaklık bu fiyat ve performansta kalitede alınabilicek en iyi ürünlerden birisi. FPS oyunu oynuyorum ve sonuna kadar parasını hakediyor. EQ ayarı ile defult ayarlar arasında çok çok çok ama çok çok fark var. Kullanıcı olarak benim söyleyeceklerim bunlar.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
@Hüsom @Greewe Öncelikle RAZER FAN ı değilim. Ben daha önceden v2 pro almıştım. Fakat EQ ayarını bilmediğim için tam olarak memnun kalmadım geri iade ettim. Daha sonra Barracuda x BT versiyonu satın aldım onuda kullandım.Daha sonra bi arkadaşım ' kanka keşke iade etmeseydin onun ayarlarını yaptıktan sonra muazzam bir alet oluyor ' dedi bende tekrardan gidip satın aldım. Gerçekten EQ ayarlarını yaptıktan sonra kulaklık bu fiyat ve performansta kalitede alınabilicek en iyi ürünlerden birisi. FPS oyunu oynuyorum ve sonuna kadar parasını hakediyor. EQ ayarı ile defult ayarlar arasında çok çok çok ama çok çok fark var. Kullanıcı olarak benim söyleyeceklerim bunlar.
bende aynısını steelseries için söylüyorum sonar yazılımı ile mükemmelleşiyor ben de ss fanı değilim birden fazla kulaklığını test etme fırsatım oldu birini de arctis 5 te yıllardan beridir kullanırım hem konfor hem ses kalitesi açısından çok ama çok iyi kulaklık dediğim gibi yazılımı ile bir çok hazır profiller var medya için ayrı chat için oyun için mikrofon için ayrı

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
bende aynısını steelseries için söylüyorum sonar yazılımı ile mükemmelleşiyor ben de ss fanı değilim birden fazla kulaklığını test etme fırsatım oldu birini de arctis 5 te yıllardan beridir kullanırım hem konfor hem ses kalitesi açısından çok ama çok iyi kulaklık dediğim gibi yazılımı ile bir çok hazır profiller var medya için ayrı chat için oyun için mikrofon için ayrı
Ama şu an ki fiyatını göz önünde bulundurursak fiyatına göre kötü

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Konuya öyle bir girdiniz ki neye yöneleceğimi şaşırdım :) Vakit ayırıp tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim...

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Herkese merhaba,

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.
en iyi oyun kulaklığı dersen bose qc 20 öneririm ama oda cok pahalı ve satışı bulunmamakta o yüzden dt 990 pro + ses kartıyla kombolayabilirsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri