Çözüldü En Ufak Bir Şeyde Pc'nin Beklemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Merhaba Dostlar,

sorunun ssd'den kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. (toshiba tr200) oyunlarda en ufak sorunum yok ama masaüstünde en ufak gezinmede en az 2 saniye sistem donuyor.

kaspersky kullanıyorum virüs yok (yani öyle görünüyor).

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhaba Dostlar,

sorunun ssd'den kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. (toshiba tr200) oyunlarda en ufak sorunum yok ama masaüstünde en ufak gezinmede en az 2 saniye sistem donuyor.

Hocam disk şüpheniz varsa isterseniz bir crystal diskmark ile tarama yapın sağlıkları konusunda şüphe kalmasın

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Merhaba Dostlar,

Sıkıntılı disklerden birisi. Zamanında bu diskte bir sürücü sorun yaşamıştı kullanıcılar. Disk ve RAM kullanımları ne durumda sistemde? Ayrıca CPU kullanımını da takip edin. Takılmalarda hangisi reaksiyona giriyor bakın. Birde CrystalDiskInfo ile bilgilerini paylaşın.

KS

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Sıkıntılı disklerden birisi. Zamanında bu diskte bir sürücü sorun yaşamıştı kullanıcılar. Disk ve RAM kullanımları ne durumda sistemde? Ayrıca CPU kullanımını da takip edin. Takılmalarda hangisi reaksiyona giriyor bakın. Birde CrystalDiskInfo ile bilgilerini paylaşın.
oyunlarda ısınma sorunu yok normal kullanımda 10larda geziyor
1660225366534.png

disk değerlerini atacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri