Öneri En Uygun Ve Güvenilir Domain,Hosting Şirketleri

Smashh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Uygun ve Güvenilir. 7/24 desteği mevcut .Domain ve Hosting sağlayıcı önerileri bekliyorum hocam.

KS

Smashh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Uygun bir şey mı? bakıyorsun kardeşim yoksa göz gezdirmek mı? Amaç.
yok satın alacağım gerçekten uygun ve güvenilir olması önemli, daha önce güzel hostingten almıştım hostingi, domain ise go daddy sitesinden daha uygunu ve aynı şekilde güvenilir olan diğer web sitelerine de bakmak istiyorum.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
yok satın alacağım gerçekten uygun ve güvenilir olması önemli, daha önce güzel hostingten almıştım hostingi, domain ise go daddy sitesinden daha uygunu ve aynı şekilde güvenilir olan diğer web sitelerine de bakmak istiyorum.
Türkiye genelini sana sıralayım kardeşim..

1-Alastyr
2-DataTR
3-DorukNet
4-Güzel Hosting
5-IHS

Linki'de bırakayım sana dostum:

Çoğu'da bilindik '' Hosting '' güvenilir 7/24 aktif olan müşteri hizmetleri var gerçi artık hepsinde var ama olsun bilindik olanlar bunlar.. Benim kardeşim.

ofr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,

Size önerim,clouduck hosting hizmetini deneyin. clouduck, güvenilir ve mükemmel performans sunan bir hosting hizmetidir. Ayrıca, kullanımı kolay bir kontrol paneli ve mükemmel müşteri desteği de sunmaktadır. Üstelik, WordPress blogları için de optimize edilmiş bir sunucuya sahiptir.

Eğer daha fazla bilgi veya yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bana ulaşın.

İyi günler!.

altanman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Neden godaddy veya hostgator kullanmıyorsunuz?
Barındırma deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için şunu öneririm:

Son düzenleme:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
neden godaddy veya hostgator kullanmıyorsunuz?
Web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlaya bilmenize sağlayan online hizmete Hosting adı verilir. Bir Hosting hizmetine kayıt olduğunuzda, basit olarak web sitenizin düzgün şekilde çalışabilmesi için gerekli dosya ve verileri depolayabileceğiniz bir sunucu üzerinde alan kiralamış olursun..

adulmatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
3-4 senedir çalışıyorum güzel hostingle memnunum hem aldığım hizmet kalitesinden hemde ihtiyacım olan her an rahatça ulaşabiliyorum destek ekibine.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri