Epic Games Hesabıma Erişemiyorum!

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Herkese merhaba hocalarım, önemli bir sorum olacak.

Epic games hesabım ile bir işim var hesaba girmeye çalışıyorum ancak benden hesabı açtığım e postadan kod girmemi istiyor ancak o e posta şu anda kapalı açmaya çalıştım ama hiçbir şekilde açamadım hesaba girebilsem doğrudan e postayı değiştireceğim ancak eski e posta yüzünden hesaba giremiyorum ne yapabilirim lütfen acilen yardımcı olur musunuz

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,061
Selamlar,

Epic Games'in bu tip durumlarda teyit aldığı bir linki var: buradan eposta hesabını unuttuğun veya giremediğin için "hatırladığın" bilgi kısımlarını Epic ile paylaşman gerekiyor.

Ardından hesabı kurtararak giriş yapabiliyorsun.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Taner hocam önerdiğiniz siteye girdim bildiğim kadarıyla bilgileri yazdım ancak bilemediğim sorular vardı onlar bir sıkıntı çıkarır mı acaba.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Selamlar,

Epic Games'in bu tip durumlarda teyit aldığı bir linki var: buradan eposta hesabını unuttuğun veya giremediğin için "hatırladığın" bilgi kısımlarını Epic ile paylaşman gerekiyor.

Ardından hesabı kurtararak giriş yapabiliyorsun.
Ayrıca gönderdiğim dosyanın sonucuna nereden bakacağım.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Taner hocam önerdiğiniz siteye girdim bildiğim kadarıyla bilgileri yazdım ancak bilemediğim sorular vardı onlar bir sıkıntı çıkarır mı acaba.
Tüm soruları cevaplandırmanız daha yararlı olacaktır. Aksi halde hesap size ait olmayabilir diye sıfırlamanıza izin vermeyebilirler.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Maalesef elimde değil ki bana satin aldığım şehri soruyor mesela nereden bileyim Fortnite bp sini hangi şehirden aldığımı.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Hocalarım yazdığım ikinci e postaya olumlu ya da olumsuz herhangi bir mail gelmedi henüz ne zaman gelir ve ya geç gelmesi normal mi.

KS

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
@OceanLaB hocam önerdiğiniz siteye girdim bildiğim kadarıyla cevapladım ancak üzerinden çok zaman geçti hala olumlu ve ya olumsuz bir mail ulaşmadı posta kutuma acaba yanlış bir şey mi yaptım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri