Epic Games Oyun Açamama Sorunu!

GxLas0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selam arkadaşlar,

Epic Games'de ücretsiz olan Prey'i açmaya çalışıyorum ancak önce çalışıyor yazıyor sonra bulut eşitleme yazıyor ve tepki vermiyor. Ubisoft oyunlarındaki gibi kendi uygulamasını yüklenmesi gerekiyordur belki diye Bethesda'nın uygulamasını indirdim. Epic Games hesabımla Bethesda hesabımı birbirine ilişkilendirdim. Ancak sorun devam ediyor. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
Selamlar,

Epic Games kadar kötü client'e sahip başka bir firma var mı tartışılır. Aynı sorunları ben de farklı oyunlarda defalarca yaşadım maalesef. Epic Games arka tarafta dosya eşitlemesi yaparken kafası karıştığı için, oyunu bir türlü başlatamıyor.

Oyundaki üç noktaya sağ tıklayarak "doğrula" deyin ve tüm dosyaları doğrulamasını bekleyin. Ardından Epic Games komple kapatın. Tekrar başlatacağınız zaman sağ tıklayarak "yönetici olarak çalıştır" dediğinizde oyunun açılması gerekli.

Eğer yine olmazsa, aşağıdaki video işinizi çözecektir.

KS

GxLas0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar,

Epic Games kadar kötü client'e sahip başka bir firma var mı tartışılır. Aynı sorunları ben de farklı oyunlarda defalarca yaşadım maalesef. Epic Games arka tarafta dosya eşitlemesi yaparken kafası karıştığı için, oyunu bir türlü başlatamıyor.

Oyundaki üç noktaya sağ tıklayarak "doğrula" deyin ve tüm dosyaları doğrulamasını bekleyin. Ardından Epic Games komple kapatın. Tekrar başlatacağınız zaman sağ tıklayarak "yönetici olarak çalıştır" dediğinizde oyunun açılması gerekli.

Eğer yine olmazsa, aşağıdaki video işinizi çözecektir.

Söylediğiniz işlemleri yaptım ancak sorun hala devam etmekte yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri