Epic Games Te 80 Mb Ile Yüklerken Steam De 40 30 Mb Arası Yüklüyom

Frkn_35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Steam de 30 40 mb ile indiriyom normalde steam de 80 70 mb ile indirmem lazım

[Oyunları Harddiske yüklüyom] Bide Steamde dalgalı yüklüyor 30 mb den bi anda 0 mb iniyor

Musa464

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Steam hep böyle epic bu konuda daha iyi

KS

Frkn_35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Steam de 70 mb ile indirende var ama ben 30 mb ile indiriyom sorunu bilen varsa yazabilirmi

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Steam de 70 mb ile indirende var ama ben 30 mb ile indiriyom sorunu bilen varsa yazabilirmi
Bu Bİr Sorun Değil Steam Bilindiği (Yada Bilinmediği Üzere) Steam Programını İndirdiğinizde Yada Genel Bir Güncelleme (Major Güncellemelerde) Sistemi Tarıyor Ve Sİstemin Max Min Değerlerini Parçalarını Vsr Ölçüyor Ve Tabi Bunla Beraber İnterneti De Ölçüyor Ve Buna Dayanaraktan Sistemin Max Yüklemeye Almıyor Ortalama Bİr Değerde Tutuyor..

Mesela Bende 50Mbps İnternet Var Ve Ortalama 25-/-32 Falan Görüyorum Ama Epic Üzerinde 132Mb Gördüğüm Oldu (İnterneti Olduğundan Falza Alıyorum Neden Anlamadık Bunu İSS Bile Anlamadı Ve Çözemedi Ama Normalde 50Mb Gelmesi Gerekiyor Lakin Bazen 1Gb'i Gördüğü Anlarda Oluyor)..

Açıkçası Bunun Yararlarıda Var Zararlarıda Ve Genel Olarak Yararlar İki Taraflı Zararlar Tek Taraflı Ve Yararlar Açıkçası Steam Sunucularına Çok Yük Binmemesi Vsr Gibi Tabi Bizim Sistemlerde Hızlı İndircez Diye Yük Altına Yatmıyor Yada İnternetimiz Diyebiliz Güncel Sistemler İçin Ve Zararlarda Da İşte Sizin Bahsettiğin Gibi Tek Taraflı Kullanıcı Bazlı Sıkıntılar..

Bunu Epic Neden Böyle Veriyor Konusunda İse Epic, Steam Platformuna Göre Daha Az Kullanıldığı İçin Genelde Sınırlamayı Pek Uygulamıyor (Özel Bir Durum Olmadığı Sürece) Ve Bir Kullanıcı Bir Dosyayı Daha Hızlı İndirirse O Sunucudaki İşgal Ettiği Alan Daha Hızlı Boşalır Politikasını Kullanıyor Ve Ddos Vsr Gibi Şeyleri Bek Sallamıyor Gibime Geldi Diyebilirim Ki Zaten O Ddos Olayları Hakkında Biraz Bakınmak Lazım Keza Benim Pek Güvenceli (Kendimce Güvendiğim) Bir Bilgi Haznesine Sahip Değil Epic, Steam Ve Ddos Üçgeninde..

Ama Genel Olarak Olay Bunlardan İbaret.. Biracık.!

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Steam dosya kurarken hızını 0 a kadar düşüyor gösteriyor epicte aynı hızda sabit devam ediyor gözüküyor aslında ikisindende indirseniz aynı şeye gelicek epic sonlara doğru kuruyor. Benim hatırladığım bu olay bundan kaynaklıydı.

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Steam dosya kurarken hızını 0 a kadar düşüyor gösteriyor epicte aynı hızda sabit devam ediyor gözüküyor aslında ikisindende indirseniz aynı şeye gelicek epic sonlara doğru kuruyor. Benim hatırladığım bu olay bundan kaynaklıydı.
Steam İndirirken Kuruyor Ve İndirdikten Sonra Dosyaları İnternetteki Kopyaları İle Kontrol Ediyor Bundan Dolayı 2.Kere Başlamış Gibi Görünen Kısımda 0'a İndiği Doğrudur..
Epic'de İse Dediğiniz Gİbi İndiriyor Sonra Kuruyor Sonra Kontrol Ediyor Lakin Bunlar Tek Bİr Barda Görüüyor (Ki Bence Bu Doğru Değil Tam Olarak Anlaşılmıyor Bazen) Lakin Steam'de İse İndiridikten Sonra Kontrol-/-Doğrulama Yaparken Bar 2.'ye Başlıyor Gibi Görünüyor..
Yani Hangisini Tercih Ederseniz Hocam..

Steam'in Sunucuları Ve Sistemleri Yüke Sokmak İstemediğini Oyun Açıkken İndirmeleri Durdurma Ayarının Açık Olmasından Lakin Epic'de Bu Ayarın Default Kapalı Olmasından Anlayabilirsiniz En Basitinden..

Ama Dediğiniz Doğru Ki İkimizinki De Aynı Noktaya Çıkıyor.!

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Steam dosyalarını şifreli indiriyor, indirdikten sonra da çıkarıyor, bu nedenle hızınızı tam alamıyorsunuz. Aynı sorunu ben de yaşıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri