Çözüldü Eposta Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Herkese Merhaba Arkadaşlarlar.

Küçük Bir Sorum Olacak Size, Benim '" PC-HOCASI " E Posta Tik İşaretini Kaldırıp, Mail Gelmemesini İstiyorum. Lakin Hala Mail Bana Geliyor.. " Değişiklikler Kaydedildi " Diyor Ama Geliyor Mail Bana..

Screenshot_20220819-114235_Chrome.jpg

@ugur.gozaydin @Arthur Morgan @Çağdaş Işık

Hocam Bir Güncelleme Mı? Var Veya Onarım V.B Şeylerde Olabilir..

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Herkese Merhaba Arkadaşlarlar.

Küçük Bir Sorum Olacak Size, Benim '" PC-HOCASI " E Posta Tik İşaretini Kaldırıp, Mail Gelmemesini İstiyorum. Lakin Hala Mail Bana Geliyor.. " Değişiklikler Kaydedildi " Diyor Ama Geliyor Mail Bana..

Ekli dosyayı görüntüle 4730

@ugur.gozaydin @Arthur Morgan @Çağdaş Işık

Hocam Bir Güncelleme Mı? Var Veya Onarım V.B Şeylerde Olabilir..
Forumda da mesela ben son zamanlarda çok hata almaya başladım benden mi kaynaklı yoksa siteden mi onu bilmiyorum.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Denedim Onu Da Ağa @SmileFate Arkadaş Attı Sağ Olsun, Lakin Hala Bildirim Geliyor Bana. Bende Sorun Var Galiba Kardeşim Bir Telefonu Kapatıp Açayım Aynı Şekilde Olursa Gene Yazarım..
E-postadaki bağlantıdan abonelikleri kapattıysanız ve sabit bir konu üstünden e-posta alıyorsanız eğer, konuya girip sağ üstte "Takibi Bırak" yapın düzelmesi gerekir. Birden fazla konuda oluyorsa eğer ya bu işlemi yaparken eski konuların takibi bırakılmıyor ve bu yüzden bildirim gelmeye devam ediyor ya da bir sorun olmalı.
@Celil müsait olduğunuzda kontrol eder misiniz?

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
E-postadaki bağlantıdan abonelikleri kapattıysanız ve sabit bir konu üstünden e-posta alıyorsanız eğer, konuya girip sağ üstte "Takibi Bırak" yapın düzelmesi gerekir. Birden fazla konuda oluyorsa eğer ya bu işlemi yaparken eski konuların takibi bırakılmıyor ve bu yüzden bildirim gelmeye devam ediyor ya da bir sorun olmalı.
@Celil müsait olduğunuzda kontrol eder misiniz?
Şuan Hallettim Kardeşim, Telefonu Kapatıp Açtım Şuan Hiç Bir Bildirim Mail Olarak Gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri