Yardım Erasmus - Belarus Yardımlaşma

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Merhabalar forum üyeleri iyi günler, okuduğum lise bir 'Erasmus' projesinde yer almakta ve Belarus (Beyaz Rusya) denilen yere gideceğiz ve gitmişken biraz alışveriş yapılacak şeylere baktım telefon gibi şeylerin fiyatlarına bakayım dedim fakat doğru düzgün bir kaynak bulamadım doğru söylemek gerekirse. Burası hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı, buralardan elektronik cihaz satın almak mantıklı mı.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Belarusa Gitmiştim Fiyatlar aman aman düşük değil TR vergisi ile nerdeyse aynı fiyata geliyor 1.5 sene önce gitmiştim. Ama android cihazlar biraz daha uygun olabiliyor iPhone için aynı şey geçerli değil ben android kullanıcısı olduğum için Mi 11 Ultra almıştım o zaman

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Belarusa Gitmiştim Fiyatlar aman aman düşük değil TR vergisi ile nerdeyse aynı fiyata geliyor 1.5 sene önce gitmiştim. Ama android cihazlar biraz daha uygun olabiliyor iPhone için aynı şey geçerli değil ben android kullanıcısı olduğum için Mi 11 Ultra almıştım o zaman
Hocam peki güzel bir yer mi ek olarak elektronik websitelerine baktığımda rus rublesine çeviriyor google translate hani ordan almaya değecek 6 7k bir kar bırakmakta mı apple ürünlerde.

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Hocam peki güzel bir yer mi ek olarak elektronik websitelerine baktığımda rus rublesine çeviriyor google translate hani ordan almaya değecek 6 7k bir kar bırakmakta mı apple ürünlerde.
Maalesef bırakmıyor o kadar kar son zamanlarda aksi bir durum gelisti mi bilmiyorum ama Max 3k bırakır oda Max

Minsk, Brest Gomel bu üç yeri gezdim muazzam yerlerdi kesinlikle tavsiye ederim özellikle doğa açısından harikaydı

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Maalesef bırakmıyor o kadar kar son zamanlarda aksi bir durum gelisti mi bilmiyorum ama Max 3k bırakır oda Max

Minsk, Brest Gomel bu üç yeri gezdim muazzam yerlerdi kesinlikle tavsiye ederim özellikle doğa açısından harikaydı
Tamamdır hocam teşekkürler ediyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri