Escape From Tarkov Hangi Paket Alınmalı?

omerio

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Merhabalar öncelikle
Piyasada Doğru düzgün Fps oyunu yok neredeyse
Ama bir Escape From Tarkov'a baktım ve almaya karar verdim
Ve baktığımda ülkemize göre fiyatı çok pahalı Ve hangi paket bana yeterli olduğunuda bilmiyorum
Tabi söylemem o ki offline takılacağım için alıyorum
Sizce hangi paket yeterlidir?
Şimdiden teşekkürler

fuRkan_dt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Merhabalar öncelikle
Ve baktığımda ülkemize göre fiyatı çok pahalı Ve hangi paket bana yeterli olduğunuda bilmiyorum
Şimdiden teşekkürler
baslangic paketi cok kucuk biraz oynadiktan sonra esya koymak icin yer kalmiyor sana tavsiyem butcen varsa en yuksek paketi alman veya yilda birkez gelen ozel pakat var onuda bekleyebilirsin ancak fiyati baya ucuk. eger standart paket alirsanda oyunu ogrenmeye basladiginda satin alinabilir (oyun icinde ) yada craftlanabilir sandiklar var onlari yapana kadar zorlanirsin esyayi saklamakata ama sonra rahatlarsin ama bu biraz uzun bir surec. sana tavsiyem standart al daha sonrasinda envanter buyutme pakatleri var onlari alman aha ucuza gelir bunlardan ayir oyunda hala cok hileci var seni bezdirebiliriler

KS

omerio

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
baslangic paketi cok kucuk biraz oynadiktan sonra esya koymak icin yer kalmiyor sana tavsiyem butcen varsa en yuksek paketi alman veya yilda birkez gelen ozel pakat var onuda bekleyebilirsin ancak fiyati baya ucuk. eger standart paket alirsanda oyunu ogrenmeye basladiginda satin alinabilir (oyun icinde ) yada craftlanabilir sandiklar var onlari yapana kadar zorlanirsin esyayi saklamakata ama sonra rahatlarsin ama bu biraz uzun bir surec. sana tavsiyem standart al daha sonrasinda envanter buyutme pakatleri var onlari alman aha ucuza gelir bunlardan ayir oyunda hala cok hileci var seni bezdirebiliriler
Hileci felanla uğraşmam dediğim gibi sadece offline takılacağım offline mod için standart yeterli mi?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Merhabalar öncelikle
Şimdiden teşekkürler
1600 tl verilir mi ki bi oyuna?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri