ESKİ PC İÇİN YARDIM EDEBİLİRMSİNİZ ?

Oguzhan Kayman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Roboto, serif]Beyler Pc Baya eski ve toplama kasa içersindeki kabloları değiştirmek istiyorum usb yerleri bazen çalışıyor çalışmıyor , fotoğrafa bakarsanız birde ekran kartı almıştım vatandan 2 sene önce filan onu taktım tam verim alıyormuyum almıyormuyum onuda bilmiyorum ama sizden pc içersindeki kabloları nasıl değiştirebilirim hazır kablolu anakarta uygun bir şekilde kasa ucuza ne önerirsiniz ? [/font]

[font=Roboto, serif]Birde taktığım ekran kartını tam performans kullanıyormuyum ?[/font]

[font=Roboto, serif][size=small][font=verdana, geneva, lucida,]işletim sistemi : Windows 10 pro 64 bit (10.0,yapı 14393)[/font]
[/font][/size]

[font=verdana, geneva, lucida,]Sistem üreticisi ve modeli : Pegatron[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]BIOS: Default System BIOS[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]İşlemci : Pentium(R) Dual-Core E6600 @3.06GHz (2CPUs), - 3.1 GHz[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Bellek : 4096MB RAM [/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Disk Belleği DOsyası : 2725MB Kullanıldı , 5456 MB Kullanılabilir[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]DirectX SÜrümü: Directx 12[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Ekran KArtı [/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Ad: NVİDİA Geforce GT 740[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]DAC türü : Integral Ramdac [/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Aygıt türü : Tam GÖrüntü Bağdaştırıcsı [/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Yaklaşık Top. Bellek : 6111 MB[/font]

[font=verdana, geneva, lucida,]Geçerli GÖrüntü modu : 1280*1024 (32 bit) (60 Hz)[/font]
[font=Roboto, serif][size=small][font=verdana, geneva, lucida,]Monitör : Generic PnP Monitör[/font][/font][/size]

Barış Şahin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kasayla ankart bağlı seksilde gelmezki dostum senin bağlaman lazım çok karışık yazmıssın :)
dediğin resim yok bu arada

kasanın için'de gelen powerı alırsın birde ankart alırsın bağlantısını sen yaparsın .

KS

Oguzhan Kayman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sadece kablolardan kutulmak istiyorum ucuza önericeğiniz kasaları değerlendirip almak istiyorum ?

Birde ekran kartımdan ve ram den tam performans alıyormuyum?

Barış Şahin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kablolardan kurutlmak diyorsun ne anlamda yani tam net bir cümle yazarsan sevinim kabloların gözükmemesinimi istiyorsun ?
performans için oyun testi yapcan birde işlemci ekran kartı termal macununu yeniliceksin burdan anlamayız perforamns nasıl sen kullanıp sonuç atcaksın :D

işlemci blogu çok toz domuş termal macun değişiminde onuda temizle fırça ile bundan fazla perforamns alamazsın artık tarihi eser olmuş kendine 1500 tl civarında pc topla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri